Przejdź do treści

Dostęp do aktualnego programu TV jeszcze nigdy nie był tak prosty

Masz już dość żmudnego kartkowania gazety, by sprawdzić bieżący pogram TV? Nie możesz się zdecydować, który film obejrzeć dziś wieczorem? Dzięki nowym funkcjom w serwisie TIWI.pl, dostęp do aktualnego programu telewizyjnego staje się jeszcze prostszy.  

Szybkie sprawdzenie bieżącej ramówki TV umożliwia praktyczna zakładka „Teraz w TIWI”. Dzięki zmianom w serwisie pokazuje ona obecnie nie tylko aktualnie emitowany program w danej stacji, ale także dwa kolejne po nim następujące. W ten sposób łatwiej zaplanować, co warto obejrzeć dziś w telewizji – mówi Rafał Zalewski, twórca TIWI.pl.

Użytkownikom, lubiącym oceniać programy lub korzystać z rekomendacji innych osób, TIWI.pl oferuje zakładkę „Najwyżej oceniane”. Obecnie została ona wzbogacona o funkcję sortowania wyników, które można podzielić według oceny, godziny emisji, tytułu programu czy nazwy stacji. Dzięki temu telewidz szybko sprawdzić, jakie najbardziej wartościowe i atrakcyjne programy będą emitowane w najbliższym czasie.

Zmiany w serwisie podyktowane są także rosnącą liczbą zarówno zarejestrowanych użytkowników, jak i odwiedzających. TIWI.pl jest dostosowywane do ich oczekiwań i sugestii. Stale się rozwijamy i już planujemy wprowadzenie nowych funkcji, aby korzystanie z serwisu było jeszcze wygodniejsze – dodaje Rafał Zalewski.