Yuplo.pl wspiera e-Mail Marketing i sprzedaż

przez | 20/10/2009

Yuplo.pl to platforma wspierająca działania marketingowo – sprzedażowe dla małych i średnich firm. W ramach pierwszego etapu użytkownikom oddane zostały zaawansowane moduły umożliwiające prowadzenie i analizę kampanii eMail Marketingowych oraz realizowanie procesu sprzedażowego z potencjalnymi klientami pozyskanymi w ramach kampanii emailingowych.

W Yuplo.pl bezpłatnie udostępnione zostały moduły do zarządzania kontaktami, moduł grup dyskusyjnych, które dają szerokie możliwości komunikacji grupowej oraz udostępnianie dokumentów do określonych użytkowników.

Korzystanie z modułu eMail Marketing przy wysyłce do maksymalnie 50 kontaktów jest darmowe. System posiada zaawansowane funkcjonalności umożliwiające tworzenie newsletterów, tworzenie grup, importowanie kontaktów, przenoszenie kontaktów między grupami. Yuplo wspiera również dobre praktyki eMail Marketingu w opcjach OPT-IN i OPT-OUT, dzięki czemu adresat może automatycznie wypisać z listy wysyłkowej lub potwierdzić chęć otrzymywania dalszych informacji.

Szczególną uwagę poświęcono modułowi analitycznemu, dzięki któremu w ramach raportów post-kampanijnych użytkownik dostaje informacje ile osób przeczytało e-maile, kto przeczytał e-maile, oraz kto klikał w zamieszone w emailach linki. Informacja o tym, który kontakt kliknął w poszczególne linki lub otworzył emaila, może być natychmiast wykorzystana w ramach dalszego procesu sprzedażowego, który może być realizowany w Yuplo.pl

-Wprowadzając Yuplo chcemy zaoferować małym i średnim firmom, oraz mikrofilmom bardzo prosty, nieskomplikowany i niezwykle tani system, który wesprze ich działania marketingowe i sprzedażowe. – mówi Łukasz Kadłuczka, Account Manager.

W ramach modułu Yuplo Workspace, użytkownik może do obsługi swojego konta podpinać swoich współpracowników i wspólnie prowadzić prace marketingowo -sprzedażowe i ewidencję tych działań.

Yuplo.pl rozwijane jest przez firmę Benhauer (www.benhauer.pl), która specjalizuje się w tworzeniu platform internetowych wspierających przedsiębiorstwa. Do zrealizowanych przez Benhauer projektów należą platforma rekrutacyjna (www.jobmatch.pl), platforma do monitorowania pozycjonowania w Google (www.seograf.pl) oraz platforma abonamentowej obsługi prawnej (www.consulting360.pl)