PORTFEL.PL sponsorem POLSAT BOXING NIGHT walki stulecia Gołota-Adamek

PORTFEL.PL został głównym sponsorem POLSAT BOXING NIGHT – gali boksu, podczas której walkę stoczą Andrzej Gołota i Tomasz Adamek. Wydarzenie określane, jako najważniejsze w historii polskiego boksu, odbędzie się 24 września w Łódzkiej Hali Arena.

Grupa PORTFEL.PL to platforma doradcza, której misją jest wspomaganie polskiej przedsiębiorczości poprzez kompleksową i profesjonalną obsługę w zakresie pozyskania zewnętrznych źródeł finansowania w szczególności dotacji europejskich. Grupa wprowadziła na polski rynek narzędzia wspomagające efektywne i zyskowne prowadzenie biznesu; tj. magazyn finansowy – PORTFEL.PL, portal finansowy PORTFEL.PL. Do tego porfolio dołączy niebawem telewizja internetowa PORTFEL.TV. o tematyce czysto biznesowej.

Na łamach kwartalnika PORTFEL.PL publikowane są artykuły poruszające aktualną problematykę dotyczącą ośmiu, nierozerwalnie związanych z przedsiębiorczością dziedzin. Należą do nich: Finanse, Gospodarka, Firma, Dotacje, Prawo, Ekologia, Kraj oraz Świat. Czytelnicy magazynu mogą znaleźć w nim najnowsze wiadomości gospodarcze, komentarze rynkowe, a także interesujące rozmowy z ludźmi biznesu i politykami, ciekawe debaty z ich udziałem oraz cenne opinie ekspertów.

Za pośrednictwem portalu PORTFEL.PL możemy skorzystać z przydatnych narzędzi służących do analizy rynku, takich jak: barometr inwestora, barometr funduszy, notowania OFE, kalkulator walutowy czy wyszukiwarka i aktualne zestawienia ofert dostępnych na rynku usług finansowych. Portal oferuje także swoim użytkownikom stały kontakt z ekspertami specjalizującymi się w takich dziedzinach jak: zakładanie firm, tworzenie biznesplanów, pozyskiwanie dotacji, wdrażanie systemów zarządzania, a także obsługa księgowa, doradztwo podatkowe, oraz doradztwo personalne (Centrum Doradztwa Personalnego). Tym samym grupa stworzyła kompleksową platformę wszystkich narzędzi wspomagających współczesnego przedsiębiorcę w walce o sukces rynkowy.

Doceniliśmy trud i podziwiamy waleczność Tomasza Adamka w drodze na sam szczyt dlatego podczas POLSAT BOXING NIGHT wspomożemy go duchem zespołu PORTFEL.PL. Tomek to wyjątkowy bokser: waleczny, zdyscyplinowany, a przy tym sympatyczny i niezwykle błyskotliwy. Jak sam mówi o swojej karierze: – Początki były trudne, ale za każdym razem wychodziłem na ring i chciałem wygrać, dając z siebie wszystko. Udawało się, zdobywałem kolejne pasy, tytuły i wyróżnienia.

– Tylko dzięki sobie Tomasz Adamek osiągnął sukces. To zawodnik konsekwentnie dążący do celu. Te wartości są także bliskie nam w realizacji misji grupy PORTFEL.PL., charyzmą i ciężką pracą udowadniamy polskiemu społeczeństwu, że pasja i determinacja mogą być sposobem na osiągnięcie sukcesu. Zachęcamy do poszukiwań pomysłu na siebie, znajdowania rozwiązań, służymy radą i pomocą. Kompleksowo wspieramy działania przedsiębiorców, samorządów i gmin gdyż wiemy jak wielka jest cena sukcesu.

POLSAT BOXING NIGHT odbędzie się 24 października w sobotę w Łódzkiej Hali Arena. Organizatorem gali jest Telewizja POLSAT, na antenie której będzie bezpośrednia transmisja z tego wydarzenia, która rozpocznie się o 19.30. W Internecie na stronie PORTFEL.PL będzie można obejrzeć o tej samej porze bardzo ciekawe relacje na żywo zza kulis walki.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu