Czy Twój system ERP Cię ogranicza?

IT.integro wspólnie z Microsoft i Solemis Group SA rozpoczynają cykl bezpłatnych konferencji poświęconych systemom ERP i Business Intelligence (BI) w zarządzaniu przedsiębiorstwem.  Konferencje odbywać się będą w trzech miastach: Wrocław, (20 października), Kraków (21 października) i Poznań (27 października).  Udział w konferencjach jest bezpłatny – formularz zgłoszeniowy dostępny jest na stronie www.it.integro.pl

Właściwie dobrane systemy informatyczne wspomagające codzienną działalność firmy (ERP) i zarządzanie (BI) pozwalają podnieść rentowność działań stać się firmie bardziej konkurencyjną na rynku. Na konferencjach mowa będzie m.in. o efektach z inwestowania w systemy IT, o skutecznym wyborze i wdrażaniu systemów ERP i BI.

Omówione będą także zagadnienia logistyki w organizacji wielodziałowej, zarządzania łańcuchem dostaw, usprawnieniu obsługi procesu sprzedaży, planowanie, zarządzanie i prowadzenie produkcji.

Oddzielnym blokiem jest prezentacji rozwiązań wspierających podejmowanie decyzji zarządczych, budżetowanie i zarządzanie finansami. Uczestnicy spotkań przekonają się również, jak łatwe w obsłudze narzędzia podnoszą efektywność i kreatywność pracowników, a jak konsolidacja i agregacja danych umożliwia łatwiejszą analizę danych i spojrzenie na wiele zagadnień zupełnie z innej perspektywy.

Duży nacisk położony będzie także na prezentację jak efektywnie, pod względem finansowym, planować rozbudowę systemów informatycznych w firmie. Istotne jest korzystanie z jak najbardziej standardowych rozwiązań i centralne planowanie i synchronizacja działań w całej firmie. Takie podejście pozwala zoptymalizować wskaźnik uzyskanych efektów do kosztów.
Seminaria odbywać się będą:

  1. Wrocław, 20 października 2009
  2. Kraków, 21 października 2009
  3. Poznań, 27 października 2009

Udział w konferencjach jest bezpłatny – formularz zgłoszeniowy dostępny jest na stronie www.it.integro.pl

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu