Przejdź do treści

Liberty Direct uruchamia nowy serwis

Liberty Direct – ubezpieczyciel komunikacyjny działający w systemie direct – odświeżył swój serwis internetowy www.libertydirect.pl. Zmiany na stronie obejmują redesign graficzny, optymalizację nawigacji oraz funkcjonalności, a także stworzenie działu wiedzy poświęconego tematyce ubezpieczeń komunikacyjnych. Dodatkowo, Klienci poprzez stronę internetową mogą odnowić polisę i zgłosić kupno/sprzedaż pojazdu.

Celem wprowadzenia zmian jest ułatwienie przemieszczania się w ramach serwisu, dzięki czemu odnajdywanie informacji na stronie będzie jeszcze łatwiejsze. Strona została także wzbogacona o kompendium wiedzy ubezpieczeniowej, które ułożone w formie zestawu pytań i odpowiedzi i pozwala uzyskać wszystkie potrzebne do zawarcia polisy informacje. Serwis przeszedł ponadto modyfikacje technologiczne, dzięki którym będzie obsługiwany przez najnowocześniejsze wyszukiwarki internetowe, a także skróceniu ulegnie czas jego ładowania.

„Liberty Direct jest jednym z liderów sprzedaży ubezpieczeń w sieci – blisko 30% polis kupowanych jest w naszej firmie wyłącznie przy wykorzystaniu serwisu internetowego. Dlatego zdecydowaliśmy się wprowadzić innowacyjne aplikacje, w tym jako jedni z pierwszych na rynku możliwość zgłoszenia kupna/sprzedaży samochodu i odnowienia polisy przez internet” – mówi Rafał Karski, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu Liberty Direct. „Biorąc pod uwagę oczekiwania i wymagania użytkowników Internetu na bieżąco dokonujemy zmian i usprawnień serwisu, które mają ułatwić dostęp do informacji o naszej ofercie. Podejmowane przez nas zmiany spotykają się z uznaniem ekspertów – serwis internetowy Liberty Direct został laureatem Programu Certyfikującego Użyteczna Strona, a także oceniony najwyżej pod kątem użyteczności w raporcie „OC w Internecie. Użyteczność serwisów internetowych polskich ubezpieczycieli OC” przygotowanym pod patronatem Rzecznika Ubezpieczonych, pani Haliny Olendzkiej” – dodaje.

Redesign strony Liberty Direct został powierzony agencji interaktywnej Hypermedia.