14 dni gwarancji zwrotu gotówki do końca 2009 roku

Firma Lange Łukaszuk, wyłączny dystrybutor elektronarzędzi marki Kress do końca 2009 roku przedłużyła akcję „14 dni gwarancja zwrotu gotówki”.

Lange Łukaszuk sp. j., wyłączny dystrybutor marki Kress na Polskę, z początkiem marca wprowadził unikalny program gwarancji zwrotu gotówki w ciągu 14 dni. W okresie do końca września 2009 roku każdy użytkownik, który zakupił jedno z elektronarzędzi Kress, miał możliwość wykonania nim dowolnych prac, a jeżeli nie był zadowolony z efektów, w ciągu czternastu dni od daty zakupu mógł zwrócić narzędzie do punktu sprzedaży.

– Elektronarzędzia Kress to sprzęt bardzo wysokiej jakości. Dlatego też zainicjowaliśmy program, który zakłada zwrot gotówki w przeciągu 14 dni od zakupu narzędzia. Dzięki temu każdy potencjalny użytkownik ma możliwość przetestowania najnowszej generacji produktów Kress bez żadnego ryzyka. Ponieważ zdobył on uznanie w oczach naszych dystrybutorów oraz cieszył się zainteresowaniem Klientów, postanowiliśmy go przedłużyć aż do końca 2009 roku – mówi Łukasz Lewczuk, Menedżer Produktu z firmy Lange Łukaszuk.

Promocją „14 dni gwarancji zwrotu gotówki” objęte są nowości marki Kress z tegorocznego katalogu. Jednocześnie posiadają one dwuletni okres gwarancji, który po zarejestrowaniu zakupionego narzędzia na stronie internetowej Lange Łukaszuk sp. j. ulega przedłużeniu o kolejny rok.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu