„Podaruj dzieciom słońce” uruchamia sklep internetowy na platformie Frisco.pl

W ramach akcji „Podaruj dzieciom słońce” organizowanej przez Procter&Gamble i Fundację Polsat platforma Frisco.pl uruchomiła sklep internetowy oferujący produkty wszystkich marek biorących udział w akcji.

Projekt, noszący nazwę „Podaruj” ma pionierski charakter: to pierwszy tego typu projekt e-commerce dla Procter&Gamble w Polsce. Sklep www.podaruj.frisco.pl, choć działa na platformie transakcyjnej Frisco.pl, jego szata graficzna jest zgodna z wizerunkiem akcji „Podaruj Dzieciom Słońce”. Obsługę technologiczną i logistyczną projektu prowadzi Frisco.pl, zaś produkty w oferowane w internetowym sklepie są dostępne dla klientów w całej Polsce.

„Nawiązanie współpracy z Procter&Gamble i Fundacją Polsat jest dla Frisco.pl nobilitacją, jak również uznaniem naszej pozycji na rynku e-commerce. Frisco.pl dzięki nowoczesnej platformie technologicznej i najnowocześniejszemu w Europie Centralnej centrum realizacji zamówień, może oferować innowacyjne produkty e-commerce partnerom poszukującym kompleksowych rozwiązań tego typu.” – powiedział Witold Ferenc, Prezes Zarządu Frisco.pl.

Akcja „Podaruj Dzieciom Słońce” jest organizowana wspólnie przez Fundację Polsat i Procter&Gamble już od 10 lat. Jest to największy program marketingu społecznego w Polsce. Dziesięć edycji akcji „Podaruj Dzieciom Słońce” pozwoliło dotąd zebrać 44,9 miliona złotych.

Za tę sumę zakupiono m. in. nowoczesną aparaturę medyczną do diagnostyki chorób nowotworowych u dzieci, sprzęt ratujący życie i zdrowie wcześniaków oraz dzieci poszkodowanych w wypadkach. Pomoc otrzymały także dzieci niewidome i niedowidzące, które skorzystały z dofinansowania na zakup sprzętu rehabilitacyjnego oraz specjalistycznych pomocy dydaktycznych. Jedenasta edycja „Podaruj Dzieciom Słońce” wspierana jest przez następujące marki: Vizir, Pampers, Blend-a-med, Gilette, Bonux, Ariel, Lenor, Fairy, Pantene Pro-V, Head & Shoulders, Naturella, Always. Akcja potrwa do 24 grudnia 2009 r.

www.podaruj.frisco.pl, www.podaruj.pl, www.pg.pl, www.frisco.pl

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu