Kuchnia Black Red White w “Dekoratorni”

Meble kuchenne Black Red White – jednego z największych w Polsce producentów i dystrybutorów klasycznych oraz nowoczesnych mebli mieszkaniowych oraz artykułów wyposażenia wnętrz – zostały wykorzystane do aranżacji kuchni w 206. odcinku „Dekoratorni”. Emisja programu odbędzie się w niedzielę, 18 października 2009 o godz. 12.30.

Celem projektantów będzie stworzenie nowoczesnej, niebanalnej kuchni. Jest ona połączona z salonem, co stanowi dodatkową trudność w jej aranżacji. Kluczowe zadanie to dopasowanie urządzanego wnętrza do charakteru i kolorystyki pozostałej części mieszkania. Projektanci wybiorą do aranżacji meble kuchenne Black Red White z linii Modern Line. Fronty typu Tafla na wysoki połysk w kolorze bordo zostaną zestawione z szarymi korpusami szafek.

„Nowa kuchnia ma się wyróżniać i przyciągać wzrok, dlatego postawimy na odważną kolorystykę. Fronty w kolorze czerwonego wina, grafitowe blaty i odpowiednie oświetlenie stworzą w kuchni klimat klubowy, a odmienione wnętrze stanie się dodatkowo ozdobą salonu” – powiedział Dominik Ćwiek, projektant „Dekoratorni”.

Dzięki pracy projektantów – poza walorami wizualnymi – kuchnia stanie się też bardziej funkcjonalna. Zagospodarowanie wolnej przestrzeni obok lodówki pozwoli na zawieszenie dodatkowych szafek i półek, a także blatu roboczego. Nowoczesny system szuflad, w który wyposażone są meble kuchenne Black Red White, zapewni lepszy dostęp do przechowywanych produktów. Dzięki przeszklonym frontom wnętrze zyska na lekkości, a zastąpienie glazury płytą pokrytą laminatem doda kuchni ciepła i przytulności. Autorami projektu są Małgorzata Andryszczyk i Dominik Ćwiek.

Meble kuchenne stanowią, zaraz po pokojowych, drugą pod względem wartości sprzedaży paletę produktów Grupy Black Red White. Na ofertę firmy składa się blisko 200 różnych brył szafek i 40 wzorów frontów dostępnych w palecie ponad 100 kolorów i wykonanych w różnych technologiach. Do innowacyjnych rozwiązań konstrukcyjnych należą m.in. system prowadnic firmy Blum z dożywotnią gwarancją jakości, szuflady z systemem cichego domykania Blumotion, system organizacji wnętrza szuflad ORGA-LINE zapewniający idealny porządek w akcesoriach kuchennych i produktach żywnościowych czy mechanizm pełnego wysuwu gwarantujący szybki i łatwy dostęp nawet do najgłębiej położonych miejsc. Na uwagę zasługują również podnośniki Aventos, gwarantujące ciche i delikatne otwieranie oraz wyhamowywanie składanego frontu górnego.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu