Pierwszy sklep w modelu extendend sites firmy neosport.pl

6 października 2009 r. uruchomiony został www.sklep.igol.pl . Powstał on jako owoc współpracy popularnego wortalu piłkarskiego www.igol.pl i sklepu internetowego z markowym obuwiem sportowym www.neosport.pl .Jest to pierwszy sklep partnerski sieci neosport.pl zbudowany na podstawie nowatorskiego modelu extendend sites, który w Polsce był dotychczas stosowany tylko przez Kolporter S.A.

Model extendend sites to przyszłość e-commerce, umożliwia on bowiem „monetyzację” ruchu serwisom internetowym o różnej tematyce i zasięgu zarówno tematycznym jak i społecznościowym. Serwis partnerski uzyskuje dodatkową funkcjonalność w postaci gotowej platformy sprzedażowej dostosowanej wizualnie do serwisu i znajdującej się w jego domenie. Zadaniem partnera jest pozyskać wartościowy ruch, który to będzie generował sprzedaż, od której to partner otrzyma negocjowaną prowizję. Całym procesem obsługi zamówień, logistką i obsługą posprzedażową zajmuje się sklep. Również transfer danych odbywa się na serwerach sklepowych i nie obciąża serwerów partnera.

Rozwiązanie to zapewnia korzyści zarówno dla serwisu jak i dla sklepu, nie zapominając o klientach, którzy mają możliwość dokonania tanich zakupów u od wiarygodnego partnera. Zapraszamy wszystkie zainteresowane serwisy tematyczne, jaki i społecznościowe do współpracy, naprawdę warto – zapewnia Norbert W. Trudziński z neosport.pl.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu