Nowy alians strategiczny Panda Security i ClickandBuy

Panda Security, lider w dziedzinie zabezpieczeń działających w modelu Cloud Security oraz ClickandBuy, firma specjalizująca się w systemach bezpiecznych płatności, zawarły globalny alians strategiczny, który zapewni klientom obu firm szereg ofert promocyjnych i korzyści.

ClickandBuy, z którego usług korzystają miliony użytkowników w 26 krajach, oferuje szeroką platformę z 47 metodami płatności, zapewniając międzynarodowej firmie Panda Security, która posiada klientów na pięciu kontynentach, kompleksowe zabezpieczenie rozwijających się usług internetowych firmy. Obie firmy będą także współpracować w celu poprawy bezpieczeństwa użytkowników i zwiększenia zaufania klientów do systemów obsługujących transakcje w sieci.

Enrique Aguilera, dyrektor ds. usług internetowych w Panda Security, tak komentuje alians: „Ta umowa umożliwi nam dotarcie do milionów nowych użytkowników i zaoferowanie alternatywnych metod płatności naszym obecnym klientom. Pomoże nam ona zwiększyć obroty z transakcji internetowych, jednocześnie podnosząc satysfakcję klientów.”

„Ten alians zapewni milionom klientów Panda Security na całym świecie dostęp do szybkiej i bezpiecznej metody płatności internetowych, ograniczając ryzyko i zwiększając bezpieczeństwo transakcji przeprowadzanych w sieci” – mówi Vicente Linares, dyrektor ClickandBuy w Hiszpanii, Portugali i Ameryce Południowej.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu