Przejdź do treści

EVA2000 – filmy w wersji HD z Internetu w Twoim telewizorze

Internetowe witryny z filmami zyskały w ostatnich latach ogromną popularność. Oglądanie ich na ekranie większym niż monitor laptopa jest teraz możliwe dzięki urządzeniu EVA2000 Digital Entertainer Live firmy NETGEAR. To doskonały „pośrednik” pomiędzy pamięcią przenośną czy bankiem danych, a telewizorem.

Internetowe kanały z filmami zrewolucjonizowały rozrywkę w sieci. Każdy może zamieścić w nich film z wakacji czy własną, amatorską produkcję filmową. Część portali ma jednak o wiele więcej do zaoferowania. Za niewielką opłatą można oglądać pełnometrażowe produkcje filmowe w wersji High Definition. Teraz, za pośrednictwem urządzenia EVA2000, możemy obejrzeć ulubiony film lub serial na dużym kineskopie telewizora zamiast na kilkunastu calach przekątnej ekranu komputerowego.

EVA2000 to niewielkie, czarne urządzenie o rozmiarach domowego routera, które pozwala na korzystanie z wszelkich multimediów na ekranie telewizora. Dzięki niemu można oglądać filmy, zdjęcia czy słuchać muzyki prosto z Internetu, bez konieczności korzystania z komputera. EVA2000 łączy się bezprzewodowo z Internetem za pomocą karty Wireless Wi-Fi USB. Problemu nie stanowi również korzystanie z multimediów zgromadzonych w pamięci przenośnej – za pomocą tego samego portu USB można podpiąć pamięć do urządzenia i przeglądać wszystkie pliki. EVA2000 może się również połączyć bezprzewodowo z urządzeniem ReadyNAS i korzystać z jego zasobów. Podsumowując, Digital Enertainment Live to wszechstronne urządzenie, umożliwiające rozrywkę przy multimediach na wiele zróżnicowanych sposobów.