Dieta przez Internet

Rynek handlu elektronicznego rozwija się na potęgę. W sieci można kupić już nie tylko produkty, ale i zamówić usługi. Ostatnio, w Internecie pojawiła się oferta gotowych posiłków dietetycznych, które po zamówieniu przez klienta trafiają bezpośrednio do niego.

Wystarczy kilka kliknięć, aby zainteresowana osoba dbająca o smukłą sylwetkę mogła bez trudu skorzystać z diet dostępnych w naszym sklepie internetowym A.pl. Stosując je, dana osoba będzie tracić zbędne kilogramy, a nie czas, bo zestaw posiłków na cały dzień dostarczymy prosto do jej domu lub innego miejsca, które nam wskaże – komentuje Jakub Milewski, koordynator e-commerce. Obserwujemy coraz większe zainteresowanie delikatesami internetowymi A.pl, dlatego nie tylko rozbudowujemy ofertę produktową, ale i stawiamy na rozwój części usługowej. Zwykle po codzienne zakupy w sieci sięgają ludzie, którzy przełamali stereotyp i nie boją się kupować przez Internet mrożonek czy krojonej wędliny. Sądzimy, że na tej samej zasadzie będzie działało zamawianie gotowych posiłków, które trafią każdego dnia rano do domu czy pracy chętnej zachować zgrabną linię osoby – dodaje J. Milewski.

Oferta A.pl zapewnia wybór odpowiedniej diety, w ramach której firma dostarcza pięć posiłków na każdy dzień. Nad odpowiednim składem menu czuwa dietetyk. Dba o to, aby każde danie było nie tylko niskokaloryczne, ale także dobrze smakowało. W związku z tym, że czas klienta jest najcenniejszy, codzienną dostawę pięciu posiłków na cały dzień sklep A.pl zaczyna już o 04:30. Jeśli chodzi o zestawy na weekend, kurierzy dowożą posiłki w sobotę.

Na stronie http://a.pl/dieta znajduje się pięć różnych diet, w tym dwie w wersji dla wegetarian. A zatem klient ma do wyboru siedem różnych możliwości skutecznego tracenia kilogramów. Koszt dziennego lekkostrawnego odżywiania z A.pl waha się od 43 do 59 zł. Cena zależy od długości trwania diety i jej rodzaju, zawsze uwzględnia pięć posiłków dziennie. Potrawy są urozmaicone i nie powtarzają się.

Różnorodność dostępnych diet podyktowana jest również efektem, który klient chce osiągnąć. Dla przykładu, dieta 1000 kcal kierowana jest do osób chcących schudnąć w krótkim czasie. Natomiast dla pań pragnących pozbyć się ‘pomarańczowej skórki’ oferujemy dietę antycellulitową.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu