20 000 przepisów na portalu Gotujmy.pl

Popularność portalu Gotujmy.pl rośnie z każdym dniem. Przybywa użytkowników, zwiększa się baza przepisów. Z początkiem października liczba zamieszczonych przez internautów przepisów wzrosła do 20 000!

Polacy pokochali gotowanie. Zamiłowanie do tradycyjnych, regionalnych potraw wszyscy rodacy mają we krwi, ale wielu z nich całkiem niedawno odkryło w sobie zapał do poszukiwań nowości kulinarnych, do szukania nowych smacznych inspiracji. Internet stał się natomiast nieprzebraną skarbnicą przepisów. Dzięki Gotujmy.pl – najpopularniejszemu portalowi kulinarnemu w Polsce wyszukiwanie receptur na rożnego rodzaju pyszności stało się proste, szybkie i przyjemne.

Tysiące przepisów dla każdego

Portal Gotujmy.pl jest najlepszym dowodem na to, że kulinarna pasja łączy ludzi. Internetowa społeczność skupiona wokół serwisu rośnie z dnia na dzień. Użytkownicy dyskutują na forach, dzielą się swoimi kuchennymi sztuczkami, biorą udział w konkursach, a przede wszystkim – ciągle dodają nowe przepisy. Dzięki ich zaangażowaniu i kreatywności liczba receptur wzrosła w sierpniu aż do 20 tysięcy. To rekordowy wynik, a wszystko wskazuje na to, że w niedługim czasie może on zostać pobity. Obecnie liczba samych przepisów na ciasta i torty to ponad 2000 formuł, a desery to kolejne 3000 pomysłów. Na miłośników mięs czekają instrukcje przygotowania dań z wołowiny, drobiu czy dziczyzny, amatorzy ryb również znajdą coś dla siebie spośród ponad tysiąca przepisów w tej kategorii.

Liczby nie kłamią

Według danych Google Analitycs serwis Gotujmy.pl jest najchętniej wybieranym przez internautów źródłem kulinarnych przepisów. Świadczą o tym systematycznie rosnące liczby – portal odwiedza co miesiąc milion unikalnych użytkowników, a miesięczna liczba odsłon to ponad 4 miliony. Z kolei ilość tematów i postów na forach liczona jest w dziesiątkach tysięcy.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu