HP Software Universe – najnowsze rozwiązania IT dla firm

Dnia 30 września 2009 r. już po raz dziesiąty odbyła się konferencja HP Software Universe poświęcona rozwiązaniom informatycznym dla biznesu. Jest to jedna z największych imprez organizowanych przez HP w Polsce i cieszy się niezmiennie dużym zainteresowaniem Klientów, jak też Partnerów HP Polska.  W tym roku w konferencji uczestniczyło  ponad 350 Gości z branży IT.

– Tak duża frekwencja jest dla nas kolejnym dowodem na to, że organizowanie takich konferencji jest odpowiedzią na potrzeby naszych Klientów i Partnerów – mówi Paweł Grunas, HPS+S, HP Polska. – HP Software Universe to bowiem świetna okazja do spotkania i dyskusji w gronie najwybitniejszych specjalistów oprogramowania w Polsce oraz wymiany doświadczeń.

Głównym celem imprezy była prezentacja najnowszych produktów z bogatego portfolio działu HPS+S, możliwość wymiany opinii o sytuacji na polskim rynku oprogramowania, dyskusja na temat najnowszych trendów i omówienie przykładowych wdrożeń.

Podczas konferencji goście mogli dowiedzieć się, jak efektywnie wykorzystać budżet IT i osiągać stawiane przed działami informatycznymi firm cele. Ponadto, swoimi doświadczeniami podzielili się przedstawiciele Grupy Onet.pl i Inteligo Financial Services, firm w których z dużym sukcesem udało się w ostatnim czasie wdrożyć rozwiązania softwarowe oferowane przez HP.

Co warte podkreślenia Grupa Onet.pl, jak też Inteligo Financial Services, zostały uhonorowane przez HP specjalnymi wyróżnieniami za najpełniejsze wdrożenie i udaną współpracę w 2009 r. Nagrody  wręczono podczas zamkniętej części spotkania dla kluczowych Klientów HP (Executive Meeting), która odbyła się po głównej konferencji, tego samego dnia.

Dużym zainteresowaniem gości cieszyło się  wystąpienie Steena Lomholt – Thomsena (VP & GM, HP Sw+S, EMEA), który mówił na temat dostępności rozwiązań „jutra” i zalet korzystania z produktów HPS+S w dzisiejszych trudnych czasach.

Spotkanie uwieńczone zostało prezentacją poświęconą procesowi produkcji win i połączone z degustacją trunku, aby każdy z gości mógł poznać smak sukcesu.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu