TK Maxx i Charles Vögele od października w RENOMIE

Do grona najemców domu handlowego RENOMA we Wrocławiu dołączają bardzo popularne w całej Europie sieci odzieżowe. Charles Vögele otwiera swój salon 8 października, a TK Maxx – 22 października.

Charles Vögele to światowa marka odzieżowa, która w swojej ofercie ma ubrania dla kobiet, mężczyzn i dzieci oraz szeroką gamę akcesoriów. Sklep Charles Vögele zajmie w RENOMIE lokal o powierzchni 1072 mkw, usytuowany na poziomie +2.

Holding Charles Vögele to znana europejska firma handlu detalicznego branży odzieżowej pochodząca ze Szwajcarii. Spółka posiada kilkaset sklepów, w których pod marką ChV sprzedaje odzież i akcesoria najwyższej klasy, m. in. w Szwajcarii, Niemczech, Austrii, Belgii i Holandii, a także w Słowenii, na Węgrzech i w Polsce.

W skład kolekcji firmy Charles Vögele wchodzi elegancka, ale i sportowa w swym charakterze odzież damska, która stanowi większość oferty. Dostępna jest także doceniana przez klientów w całej Europie konfekcja dla mężczyzn i dla dzieci. Całość bogatej oferty odzieżowej wspierana jest szeroką gamą modnych w danym sezonie akcesoriów.

TK Maxx oferuje znane marki, ubrania, obuwie, akcesoria, artykuły dla domu najlepszych designerów. Oferta TK Maxx skierowana jest dla pań, panów, dzieci oraz dla domu – zawsze do 60 proc. taniej od regularnych cen sprzedaży w Polsce i na świecie. Sklep sieci TK Maxx zajmie w RENOMIE dwukondygnacyjny lokal o powierzchni 2800 mkw, usytuowany na poziomach 0 i +1.

TK Maxx jest częścią amerykańskiej Grupy TJX Companies. Ma 238 sklepów w Wielkiej Brytanii, Irlandii i w Niemczech. Sieć sklepów TK Maxx słynie z tego, że 90 procent ich oferty to modele z najnowszych kolekcji, a tylko 10 proc. stanowią rzeczy z minionych sezonów, a informacja o tym umieszczona jest zawsze na metce. Typowy sklep TK Maxx ma w ofercie ok. 50 000 pozycji i co tydzień przyjmuje dostawę ok. 10 000 nowych modeli.

Uruchomienie wrocławskiego salonu w RENOMIE jest częścią planu ekspansji firmy na rynku europejskim, przewidującego otwarcie w 2009 roku 35 sklepów – czynny jest już salon w Czeladzi, w Centrum M1, kolejny ruszył w Bielsku Białej, a następny będzie otwarty w Poznaniu. Plany przewidują również otwarcie we Wrocławiu nowego ośrodka dystrybucji mającego wesprzeć ten rozwój. Centrum dystrybucji oznaczać będzie stworzenie kolejnych 100 miejsc pracy.

TK Maxx w RENOMIE to pierwszy sklep tej sieci na Dolnym Śląsku.

Zapraszamy do RENOMY od poniedziałku do soboty od 9.00 do 21.00 i w niedzielę od 10.00 do 20.00.

Więcej o nowych sklepach: www.tkmaxx.com, www.charles-voegele.com

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu