Forweb: szybszy transfer i nowe taryfy

Forweb, łódzki dostawca Internetu, telefonii VoIP oraz cyfrowej telewizji wprowadza nową ofertę. Od jesieni klienci mogą korzystać z przepustowości od 384 kbit/s do 32 Mb/s oraz atrakcyjnych promocji na pakiety xPlay.

Najważniejsza nowość to wprowadzenie dwóch nowych taryf: 384/128 kbit/s oraz 32 Mbit/s. Pierwsza skierowana jest do osób, które potrzebują tylko podstawowego dostępu do Internetu – nie zależy im na dużej prędkości, ale na niskiej cenie (zawierając umowę na trzy lata, klient płaci jedynie 29 zł miesięcznie). Druga natomiast dla klientów korzystających z sieci dużo i często, którzy cenią sobie przede wszystkim szybkość przesyłu danych.

Oprócz tego wprowadzone zostały nowe, atrakcyjne ceny na pakiety xPlay obejmujące dostęp do szerokopasmowego Internetu, telefonii VoIP oraz telewizji cyfrowej Jambox. Klienci wybierać mogą spośród przepustowości od 2 Mb/s do 32 Mb/s, niemal 120 kanałów telewizji cyfrowej oraz pakietów VoIP zawierających od 110 do 480 darmowych minut na rozmowy lokalne i międzymiastowe. Już za 79 zł miesięcznie klienci otrzymują więc pakiet obejmujący Internet 2 Mb/s, pakiet wielotematyczny Jambox zawierający 72 kanały (w tym kanały HD) oraz 110 darmowych minut na rozmowy VoIP. Obecnie oferta xPlay dotyczy osiedla Retkinia-Południe w Łodzi oraz osiedla 600-lecia w Wieliszewie.

Nowa jesienna oferta Forweb to także niższe ceny dotychczas dostępnych taryf internetowych.

Więcej informacji pod adresem: http://www.forweb.pl/pl/promocja/nowe-taryfy/ oraz http://www.forweb.pl/pl/aktualno%B6%E6/pakiet-programowy-xplay-promocja-49/

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu