Agencja Wide Open autorem serwisu internetowego marki Hellena

Rozstrzygnięto przetarg na przygotowanie serwisu internetowego marki Hellena, który wygrała poznańska agencja interaktywna Wide Open. Uruchomienie witryny będzie pierwszym etapem realizacji kompleksowej strategii internetowej.

Hellena to polska marka należąca do portfela Jutrzenki Colian sp.z o.o. To zdecydowany lider na rynku oranżady oraz jeden z liczących się producentów napojów niegazowanych. Hellena czerpie z wieloletniej tradycji i znajomości rynku, proponując ulubione przez Polaków, znajome smaki. Jednocześnie stale poszerza portfolio zgodnie z trendami rynkowymi. Niedawno wzbogaciło się ono między innymi o należące kategorii premium napoje Perfect o wysokiej zawartości naturalnego soku owocowego. To właśnie owocowość i naturalna słodycz stanowią esencję wszystkich produktów Helleny.

Od pewnego czasu trwają prace związane z rewitalizacją marki, których celem jest odzwierciedlenie dynamiki jej rozwoju. Odświeżeniu uległ m.in. logotyp i etykiety napojów. Naturalną konsekwencją tych zabiegów stały się przygotowania do rozpoczęcia działań na polu Internetu oraz ogłoszenie przetargu na budowę serwisu marki.

Agencja Wide Open wygrała przetarg dokonując analiz strategicznych i budując kompleksową wizję obecności marki w Internecie. Pierwszym etapem prac będzie wdrożenie nowoczesnego serwisu multimedialnego, umożliwiającego atrakcyjną prezentację produktów i komunikację z obecnym i potencjalnymi grupami docelowymi. „Wybraliśmy ofertę Wide Open z uwagi na to, co dla nas najważniejsze – stworzenie atrakcyjnego audiowizualnie przekazu opartego na gruntownej analizie naszych potrzeb” – podsumowuje Magdalena Jędrzejczak, brand manager Helleny.

Nie będzie to pierwsza realizacja agencji dla grupy Jutrzenka. Do tej pory agencja Wide Open zrealizowała serwis marki Goplana, który znalazł się w pierwszej dziesiątce konkursu „Złota Witryna 2008”, a także witrynę wafli Grześki, marki Appetita i dedykowany kobietom rozrywkowy serwis Czekoterapia. Uruchomienie witryny marki Hellena planowane jest jeszcze w tym roku.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu