Trans- Aktuell3000 – więcej frachtów z Europy Zachodniej

Giełda TRANS zyskała nowego partnera w postaci niemieckiej giełdy ładunkowej Aktuell3000. Dla polskich użytkowników popularnego TRANS-a oznacza to jeszcze większą ilość ofert frachtów z Europy Zachodniej (głównie z Niemiec) oraz nowe kontakty biznesowe z zachodnimi zleceniodawcami.

Giełda Aktuell300, dzięki połączeniu z TRANS-em, zyskała nową nazwę- Trans Aktuell300, odświeżony design, a także szereg rozwiązań znanych już z polskiej giełdy takich jak komunikator czy system bezpieczeństwa.

Z giełdy pod nową nazwą i zmienionym layoutem klienci Aktuella mogą korzystać od tego tygodnia. Dostępna pod adresem www.aktuell3000.de giełda Trans-Aktuell3000 to kolejny projekt partnerski, z którym rozpoczął współpracę operator największej polskiej giełdy transportowej. Dotychczas użytkownicy platformy TRANS mieli dostęp m.in. do ofert takich giełd transportowych jak ukraińska Autoprofi czy białoruska Belcargo. Trans-Aktuell3000 to partner, który dostarczy polskim przewoźnikom i logistykom ofert ładunków oraz partnerów handlowych głównie z Zachodu.

– Poprzez projekt współpracy Trans-Aktuell3000 chcemy zbliżyć rodzimych przewoźników do zleceniodawców z Zachodu, którzy mogą zaoferować naszym firmom atrakcyjne, głównie finansowo, zlecenia. Pokonanie nadal funkcjonujących stereotypów to podstawowe zadanie w kontekście otwartych granic europejskich. Jednym z celów projektu jest umożliwienie współpracy na obustronnie korzystnych warunkach i stworzenie nowych kanałów komunikacji – mówi Łukasz Biełuś, Koordynator Rozwoju platformy TRANS na rynku niemieckim.

Na partnerstwie obu giełd zyskują klienci zarówno z jednej jak i drugiej strony. Dzięki połączeniu, grono użytkowników giełdy TRANS powiększyło się o ponad 4000 nowych użytkowników, w dużej mierze kontrahentów z Europy Zachodniej, którzy coraz lepiej oceniają wschodnioeuropejskich usługodawców. Współpraca to ogromna szansa dla polskich firm przewozowych na otwarcie nowych kanałów biznesowych, zaczerpnięcia know-how, jak również podniesienia własnej pozycji finansowej i prestiżu na zachodnioeuropejskiej arenie logistycznej.

Więcej o giełdzie TRANS dostępnych jest na stronie www.trans.eu

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu