Wielki finał Kinder +Sport 2009 tuż tuż

W dniach 25 – 27 września – w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Zabrzu odbędzie się wielki finał drugiej edycji turnieju o Puchar Kinder + Sport! Głównym partnerem turnieju jest firma Ferrero, organizatorem akcji jest agencja reklamowa Communication Unlimited.

„O zwycięstwo w turnieju walczyć będą najlepsze drużyny minisiatkówki, które zostały wyłonione w turniejach kwalifikacyjnych odbywających się w całej Polsce. Finałowe zmagania młodych miłośników siatkówki przebiegać będą w niesamowitej atmosferze, dostarczając wszystkim uczestnikom wielu – nie tylko sportowych – emocji” – mówi Paweł Kowalewski, Prezes Communication Unlimited. Organizatorzy postarali się również o to, aby towarzyszący zawodom program zapowiadał się niezwykle interesująco.

W tym roku turniej potrwa aż 3 dni, ponieważ rozgrywki połączone zostały z Mistrzostwami Europy Ligii Kobiet, które odbędą się w hali Spodka w Katowicach! Organizatorom udało się zagwarantować wszystkim uczestnikom turnieju Kinder + Sport wstęp na Mistrzostwa, mogą więc obejrzeć na żywo każdy mecz, który będzie rozgrywany w Spodku w tych właśnie dniach. Lecz to nie koniec niespodzianek! Gośćmi wielkiego finału turnieju o puchar Kinder + Sport będą gwiazdy polskiej siatkówki, z Piotrem Gruszką na czele – Najbardziej Wartościowym Graczem Mistrzostw Europy 2009. Młodzi gracze będą mogli poznać swoich idoli, co zapewne na długo zapadnie im w pamięć i zmotywuje do jeszcze lepszej gry.

Nagrodą główną turnieju jest wyjazd zwycięskiej drużyny do Maceraty, klubu Sebastiana Świderskiego – Lube Banca Marce Macerata! Podczas pobytu we Włoszech młodzi siatkarze spotkają się z Sebastianem – ambasadorem rozgrywek i zawodnikami z jego drużyny. Dodatkowo w nagrodę za zwycięstwo młodzi gracze będą mieli możliwość potrenowania pod okiem mistrza i doskonalenia swoich umiejętności siatkarskich w indywidualnym treningu. We Włoszech będą również kibicować Sebastianowi podczas meczu ligowego jego drużyny.

Ponadto dla zwycięzców turnieju Kinder + Sport przewidziano nagrody rzeczowe: stroje sportowe, dresy oraz nakolanniki firmy Colo.

Dla kibiców, oprócz sportowych emocji na najwyższym poziomie, organizatorzy przygotowali konkursy, w których będzie można wygrać bilety na Mistrzostwa Europy Ligii Kobiet, sprzęt sportowy oraz gadżety z autografami zdobywców złotego medalu Mistrzostw Europy 2009.

Zapraszamy wszystkich do Zabrza na finał rozgrywek o Puchar Kinder + Sport! Wspaniała zabawa i sportowe emocje gwarantowane!

Organizatorem akcji jest agencja reklamowa Communication Unlimited oraz JM Marketing Group. Inicjatorem turnieju jest Polski Związek Piłki Siatkowej przy współpracy z okręgowymi związkami, Fundacją Polska Siatkówka oraz JM Marketing Group. Głównym partnerem turnieju o Puchar Kinder + Sport jest firma Ferrero.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu