SZAFA PEŁNA MODY, czyli Metamorfozy z Parkiem Handlowym Auchan Bielany

To niesamowite uczucie, gdy wszyscy patrzą na Ciebie z podziwem a Ty w blasku fleszy kroczysz dumnie po wybiegu dla modelek i modeli. Każdy kiedyś marzył by choć przez chwilę poczuć się jak prawdziwa gwiazda. Teraz te marzenia spełnia Park Handlowy Auchan Bielany. SZAFA PEŁNA MODY, to akcja, dzięki której każdy może trafić na wybieg dla modelek. Wystarczy zrobić zakupy za minimum 50 zł w dowolnym sklepie na terenie Parku Handlowego Auchan Bielany, by otrzymać kupon zgłoszeniowy do zabawy, który należy wypełnić i wrzucić do MODNEJ SZAFY.

Casting zaplanowany został na piątek, 23 października. Każdy, kto do tego czasu złoży kupon i w dniu castingu przyjdzie do Parku, może liczyć na nagrodę niespodziankę. Spośród zgłoszeń zostanie wyłonionych 40 osób – finalistów, którzy w sobotę 24 października wezmą udział w warsztatach modelingu, czyli prezentacji i poruszania się po wybiegach mody. Poprowadzi je Agnieszka Magerle, choreografka i projektantka mody.

Wielki finał SZAFY PEŁNEJ MODY z udziałem Tomasza Jacykowa, stylisty i projektanta mody, odbędzie się w niedzielę 25 października. Finaliści zaprezentują się na wybiegu a publiczność zagłosuje na swojego faworyta. Osoba, która zdobędzie największą liczbę głosów otrzyma bon pieniężny o wartości 1000 zł. Klienci Parku mogą być pewni, że tego dnia nie zabraknie atrakcji w Parku Handlowym Auchan Bielany. Już dziś zapraszamy do wypełniania kuponów!

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu