Rusza nowy serwis informacyjno – społecznościowy na temat pracy w wojsku

Po długim okresie pracy nad serwisem, pokazujemy nad czym do tej pory pracowaliśmy! Praca zespołu programistów, mozolne i powtarzane wiele razy testy, gromadzenie materiałów, setki telefonów i wywiadów, a to wszystko po to aby zdążyć z pełnym oraz wartościowym produktem na 20 września.

Stworzenie serwisu to dopiero początek

Nasze-wojsko to systematycznie zbierane oraz weryfikowane informacje na temat wojska, zmian w prawie, pracy, informacje na temat szkół wojskowych, emerytur oraz życiu w armii zawodowej. Nasz zespół na bieżąco wybiera oraz weryfikuje najciekawsze informacje. Wraz ze startem serwisu oddajemy użytkownikom możliwość redagowania pierwszego niezależnego serwisu o wojsku. Każdy, kto ma coś ciekawego do powiedzenia a także każdy kto lubi pisać będzie miał możliwość współredagowania serwisu! Serwis jest cały czas ulepszany, dostosowujemy się do naszych użytkowników, wybieramy nowe ciekawe pomysły, zmieniamy niepotrzebne funkcjonalności, a do tego cały czas testujemy. Dlatego też czekamy na Wasze uwagi oraz sugestie!

Promujemy

Nasze Wojsko to niezależny serwis promujący naukę na studiach wojskowych oraz pracę w armii zawodowej. Wszystkim, którzy zaczynają karierę zawodową, pokazujemy w którym kierunku mogą pójść. Jakie są wymagania, jak wygląda w chwili obecnej sytuacja dotycząca zatrudnienia oraz edukacji wojskowej.

Skupiamy

Nasze Wojsko to społeczność zgromadzona wokół szkół wojskowych i jednostek. Tworzymy miejsce powstawania nowych kontaktów oraz wznawiania starych znajomości. Dajemy możliwość dyskusji oraz swobodnej wymiany doświadczeń dotyczących pracy oraz szkół wojskowych.

Informujemy

Nasze Wojsko to najnowsze wydarzenia związane z armią, newsy z Polski i ze świata oraz relacje z imprez wojskowych i paramilitarnych. Niezależne opinie, serwis stworzony przez pasjonatów wojska oraz militariów. Nikt nie narzuca tematów, nie ma cenzury ale jest moderacja. Nie usuwamy kontrowersyjnych tematów, rozmawiamy o wszystkim, ale dbamy o to aby serwis był miejscem gdzie do wojska podchodzi się z szacunkiem a do pracy żołnierzy z należytą czcią.

www.nasze-wojsko.pl

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu