Nowi klienci i nowa siedziba Delegaty

Delegata, agencja specjalizująca się w obsłudze kanałów tematycznych poszerza portfolio swoich klientów o kanały tematyczne – Redlight Premium Channel, ESKA TV oraz Romance TV.

Agencja Delegata rozpoczęła obsługę kanałów tematycznych Redlight Premium Channel oraz ESKA TV w zakresie dystrybucji.

ESKA TV – to nowy kanał skierowany do młodych ludzi, gdzie można oglądać najświeższe klipy artystów znanych z anteny radiowej ESKI, ekskluzywne wywiady i mnóstwo niespodzianek. Program stacji systematycznie się rozwija i już niebawem pojawią się animowane seriale, czy światowe formaty. Znaleźć można również plotki o gwiazdach światowego show-biznesu i informacje kulturalne.

Redlight Premium Channel – to 24-godzinny kanał o tematyce erotycznej, oferujący wysoką jakość obrazu i dźwięku. Program zawiera w swojej ofercie wiele najlepszych światowych produkcji.

Debiutujący na polskim rynku kanał Romance TV Polska agencja obsłuży w zakresie PR. Niebawem stacja ruszy w Polsce jako samodzielny 24-godzinny kanał telewizyjny w języku polskim. Kanał Romance TV Polska zostanie zaprezentowany na tegorocznej konferencji Polskiej Izby Komunikacji Elektronicznej PIKE.

Dodatkowo informujemy, iż od września br. agencja Delegata zmieniła swoją siedzibę i przeniosła się do na ul. Klimczaka 8/77 w warszawskim Wilanowie.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu