Neosurfowanie z Asmaxem i PCArena.pl

Trzy routery Asmax AR 1004g Neosurfer Wireless są do zdobycia w najnowszym konkursie „Neosurfowanie z Asmaxem”. Do wspólnej zabawy zapraszają Asmax – producent sprzętu sieciowego i akcesoriów USB – oraz PCArena.pl – jeden z najpopularniejszych polskich vortali, poświęconych branży IT.

„Asmax AR 1004g Neosurfer Wireless to urządzenie sieciowe, które oferuje więcej przydatnych funkcjonalności od podobnych, dostępnych na rynku rozwiązań, które mamy w naszych domach. Dzięki Asmaxowi możliwy jest odbiór sygnału telewizyjnego IPTV w rozdzielczości High Definition, a wielbiciele sieciowego grania ucieszy na pewno chipset marki Broadcom, który upłynni wirtualne szaleństwo. Takie właśnie urządzenie można zdobyć w prosty sposób – biorąc udział w konkursie organizowanym wspólnie z PCArena.pl” – mówi Marcin Kołpak, manager produktów Asmax w Veracomp.

By stać się  właścicielem najnowszego routera Asmax AR 1004g Neosurfer Wireless, wystarczy jedynie wejść na stronę konkursową: http://konkurs.pcarena.pl, odpowiedzieć na trzy proste pytania i wykazać się kreatywnością przy określaniu powodów, dla których warto wybrać rozwiązania marki Asmax. Konkurs potrwa od 23 września do 9 października 2009 r., a lista nagrodzonych zostanie opublikowana na stronie PCArena.pl w dniu 12 października 2009 r.

„O przyznaniu nagród zadecyduje złożona z przedstawicieli Asmax i PCArena.pl komisja konkursowa, która wybierze trzy najciekawsze odpowiedzi. Jak zwykle liczymy tutaj na ciekawe i nieszablonowe pomysły uczestników, bo to one zostaną nagrodzone routerami Asmax” – dodaje Kamil Babula, redaktor naczelny i właściciel vortalu PCArena.pl.

Konkursowa nagroda – Asmax AR 1004g Neosurfer Wireless – to wielofunkcyjny router w standardzie sieciowej komunikacji ADSL2+, obsługujący telewizję internetową High Definition. Łączy w sobie funkcje modemu ADSL, routera ADSL, 4-portowego przełącznika Ethernet i punktu dostępowego sieci bezprzewodowej. Dzięki funkcji translacji adresów sieciowych (tzw. NAT), umożliwia korzystanie wielu użytkownikom z jednego adresu publicznego. Nowy router Asmaxa zwiększa stabilność połączenia z Internetem w domu lub biurze (np. poprzez Neostradę TP SA), dzieli szerokopasmowe łącze telefoniczne na kilka komputerów i udostępnia w ramach domowej sieci LAN pliki i aplikacje. Urządzenie dostosowane jest do obsługi sygnału telewizyjnego IPTV (m.in. telewizja przez Internet) w rozdzielczości High Definition, ułatwia również płynne granie przez sieć. Konfiguracja oraz zarządzanie routerem odbywa się poprzez przeglądarkę WWW lub zdalnie poprzez interfejs WAN.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu