MT Development na targach „Nowy Dom Nowe Mieszkanie” w Warszawie

W dniach 26-27 września 2009 na warszawskim Torwarze obędzie się kolejna edycja targów mieszkaniowych Murator EXPO Nowy DOM Nowe MIESZKANIE. Jednym  z wystawców będzie MT Development. Na stoisku dewelopera (numer 36/37) będzie można poznać szczegóły nowatorskiego programu „Tylko u nas, rok bez rat”. MT Development przygotował również dla swoich gości szereg ciekawych atrakcji.

Wszyscy, którzy odwiedzą  stoisko MT Development i zdecydują się pozostawić swoje dane osobowe, mogą liczyć na interesujące gadżety: poduszki, torby czy kubki. Rozlosowana zostanie również nagroda specjalna: skok ze spadochronem.

Przez cały czas trwania imprezy specjaliści z MT Development będą przedstawiać zainteresowanym szczegóły nowej akcji „Tylko u nas, rok bez rat”. W ramach tego programu każdy, kto zdecyduje się na zakup mieszkania na osiedlu Poezji III w Wawrze lub domu  w Radzyminie, w inwestycji Kryształowa Aleja, może liczyć na wsparcie w spłacaniu rat kredytu. Przez okrągły rok od otrzymania kredytu, raty (zarówno odsetki, jak i kapitał) będzie spłacał deweloper MT Development, przekazując środki na konto Klienta. To bezzwrotne wsparcie – tych pieniędzy Klienci nie będą musieli zwracać.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu