Linia RIOJA – najlepszy design w Twoim domu

Vinotemp International, lider w dziedzinie projektowania i produkcji rozwiązań i systemów przechowywania wina, wprowadza na rynek polski rynek najwyższej klasy drewniane szafki i szafy chłodzące na wino linii RIOJA, dla koneserów dobrych trunków.

1 NOBILE DI VINO, RIOJA Wine Cellar, Vinotemp International, Vinotemp VT-RIOJA1, Vinotemp VT-RIOJA2, Vinotemp VT-RIOJA4Wzornictwo szaf i użyte materiały sprawiają, że szafy można eksponować w każdym pomieszczeniu. We wnętrzach urządzonych w stylu retro lub kolonialnym idealnie komponują się z otaczającą przestrzenią, zaś w nowoczesnych podkreślają szlachetność swej zawartości, nie burząc harmonii przestrzeni.

Linia RIOJA Wine Cellar obejmuje jedno, dwu oraz czterostrefowe szafy, wyposażone w regulatory temperatury. Obudowa szaf RIOJA wykonana jest z litego szlachetnego drewna. Bogate zdobienia drewnianej obudowy i piękne ornamenty na podwójnie szklonych drzwiach oraz dekoracyjne uchwyty, sprawiają, że urządzenia nadają szczególnego charakteru wnętrzom, w których się znajdują. W szafach wykorzystywany jest hybrydowy system wykorzystujący bezpieczną dla środowiska substancję chłodzącą R134a oraz technologię termoelektryczną, umożliwiając idealne chłodzenie przy prawie bezgłośnej, energooszczędnej pracy. Wnętrza szaf są oświetlone.

Model jednostrefowy Vinotemp VT-RIOJA1, może pomieścić do 21 butelek. Szafa została wyposażona w szufladę do przechowywania akcesoriów winiarskich i wbudowany blat umożliwiając ustawienie butelek lub kieliszków podczas przechowywania lub serwowania wina.

Model Vinotemp VT-RIOJA2, zaprojektowano w formie dwustrefowej wieży, która pomieści do 42 butelek. Temperatura w komorach regulowana jest osobno, umożliwiając właściwe przechowywanie wina czerwonego i białego.

Natomiast Model czterostrefowy – Vinotemp VT-RIOJA4 wyposażony jest w cztery komory chłodzące z własnymi regulatorami temperatury umożliwiającymi wybór odpowiedniej temperatury dla wina czerwonego oraz białego w różnych strefach.

Ekskluzywne drewniane szafy chłodzące na wino linii RIOJA dostępne są w sieci sprzedaży NOBILE DI VINO odpowiednio cenach:

  • Vinotemp VT-RIOJA1: 3750 PLN brutto (Wymiary: 115 cm wys. x 53 cm szer. x 52 cm gł. / pojemność: 21 butelek)
  • Vinotemp VT-RIOJA2: 5200 PLN brutto (Wymiary: 171,5 cm wys. x 50 cm szer. x 54,5 cm gł. / pojemność: 42 butelki)
  • Vinotemp VT-RIOJA4: 9500 PLN brutto (Wymiary: 171,5 cm wys. 88,5 cm szer. x 54,5 cm gł./ pojemność: 84 butelek (cztery osobne komory po 21 butelek))

Szafy objęte są 2 letnią gwarancją.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu