Comarch ALTUM w hurtowni ogumienia P.H. THART – wdrożenie Jura-Soft Sp. z o.o.

THART, jedna z największych na Dolnym Śląsku hurtowni ogumienia, usprawnia procesy biznesowe z zastosowaniem platformy Comarch ALTUM. Wdrożenie prowadzi jeden z ponad 900 Partnerów Comarch – Jura-Soft Sp. z o.o. z Katowic.THART od 18 lat zajmuje się hurtową i detaliczną sprzedażą ogumienia. Firma prowadzi handel i serwis szerokiej gamy opon. Jednocześnie rozwijany jest serwis obsługi mechanicznej samochodów osobowych i dostawczych – warsztat wyposażono w nowoczesny sprzęt. Dynamiczny rozwój firmy spowodował, że wzrosły jej potrzeby w zakresie informatyzacji. Rosnący stopień skomplikowania procesów biznesowych wymagał nowoczesnego, wydajnego, elastycznego rozwiązania. Dlatego wybór padł na Comarch ALTUM.

Wdrożenie obejmuje wszystkie obszary funkcjonowania przedsiębiorstwa, m.in. serwis, handel, logistykę, księgowość i finanse, analizy i raportowanie. Już niebawem z systemu będzie korzystać 28 użytkowników.

– O wyborze Comarch ALTUM przesądziły możliwości szerokiego zakresu modyfikacji systemu pozwalające dostosować system do potrzeb biznesu oraz zaufanie do firmy wdrożeniowej wynikające z ich doświadczenia w realizacji projektu w innej firmie należącej do grupy PSO – mówi Teodor Hajdaczuk właściciel firmy THART.

Prace wdrożeniowe prowadzi Partner Comarch firma Jura-Soft z Katowic – przedsiębiorstwo z wieloletnim doświadczeniem w zakresie systemów ERP. Jura-Soft, wychodząc naprzeciw Klientowi, dostosowała platformę Comarch ALTUM do jego potrzeb. Dzięki możliwości tworzenia rozszerzeń funkcjonalnych, a także modyfikacji istniejących funkcjonalności, Comarch ALTUM może być maksymalnie dostosowany do specyfiki działania firmy THART.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu