Sukces Angel City na krakowskich targach mieszkań, domów i wyposażenia

Ponad tysiąc osób odwiedziło stoisko krakowskich apartamentów Angel City na targach mieszkaniowych, które odbyły się 19 i 20 września w Krakowie. Angel City prezentował swoją ofertę w bardzo nowatorski sposób. Podczas targów każdy z potencjalnych klientów miał okazję do skorzystania z „mieszkaniowej jazdy próbnej”.

DSC_0804Około 500 osób wypełniło specjalną ankietę przygotowana przez Angel City. Wśród uczestników ankiety wylosowana zostanie osoba, która będzie mogła przez 3 dni zamieszkać w mieszkaniu pokazowym. „Jedynie w ten sposób możemy faktycznie potwierdzić jakość sprzedawanych przez nas mieszkań” – mówi Małgorzata Nowosielska reprezentująca inwestora. „Zainteresowania taką formą sprzedaży przerosło nasze oczekiwania” – dodaje Nowosielska.

Odwiedzający stoisko Angel City podkreślali, że taką możliwość dla kupujących powinien dawać każdy krakowski developer. Podczas targów Angel City zaprezentował swoja najnowszą produkcję filmową ilustrującą kompleksowo walory inwestycji.

Podczas tegorocznych targów, aż 55 osób umówiło się z przedstawicielami Angel City na osobistą wizytę w mieszkaniach i apartamentach. Już 11 osób po targowej prezentacji rozpoczęło zaawansowane rozmowy na temat kupna konkretnych mieszkań.

„Uważamy, że prezentacje targowe to doskonała okazja do zbudowania dobrych relacji z naszymi klientami” – podsumowała Małgorzata Nowosielska dyr. Marketingu grupy.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu