Niezwykłe wydarzenie w kompleksie apartamentowców Angel City w Krakowie

Pierwsza galeria dla sztuki w przestrzeni publicznej i sztuki korporacyjnej rozpoczyna swoją działalność w krakowskich apartamentowcach Angel City. Oficjalne otwarcie instytucji art world-u w Angel City rozpocznie się wystawą „brand new art”, która inauguruje działalność galerii sztuki – 24 września o godz 21.00.

„Tak nowatorskie podejście do przestrzeni mieszkalnej podkreśla wyjątkowość naszej inwestycji” – zauważa Małgorzata Nowosielska z Angel City.

06 IMG_0220a„Każdy z zaproszonych artystów otrzymuje do zagospodarowania korporacyjne biurko, firmowy laptop, przestrzeń serwera i stałe łącze. Czy sylogizm: artysta to strateg, a każdy strateg to manager jest akceptowalny? Chcemy pokazać potencjał artystycznego brandingu. Postulujemy wśród administratorów kultury poszukiwanie rozwiązań, które zachęcą przedsiębiorców do inwestowania w sztukę, opierania wizerunku firmy i budowania jej prestiżu poprzez styczność z kulturą” – czytamy na portalu mmkrakow.pl. Artyści biorący udział w wystawie:  ośmiornica, BudCud, Rahim Blak, Strupek i The Krasnals.

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie na otwarcie tej niezwykłej galerii sztuki w czwartek 24 września o godzinie 21.00 do Angel City (kompleks przy ulicy Szlak 77/220 w Krakowie).

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu