Microsoft Convergence 2009

W dniu 29 października 2009 Microsoft Dynamics, dział aplikacji biznesowych firmy Microsoft, po raz kolejny organizuje konferencję Microsoft Convergence. W tym roku spotkanie to odbędzie się w Wiedniu, Austria.– Cykliczna konferencja Convergence poświęcona aplikacjom biznesowym, jest największym wydarzeniem organizowanym przez dział rozwiązań dla biznesu firmy Microsoft, Microsoft Dynamics. Każdego roku impreza cieszy się dużym zainteresowaniem i bardzo wysoką frekwencją uczestników. – mówi Mariusz Wołodźko, dyrektor działu Microsoft Dynamics w Microsoft – W tym roku po raz pierwszy konferencja organizowana jest pod nazwą Convergence 2009 Europe i będzie serią jednodniowych spotkań, która odbędą się w kilku europejskich miastach w okresie od 27 października do 5 listopada.

– Konferencja dedykowana klientom z regionu Europy Centralnej i Wschodniej odbędzie się w Wiedniu. Dogodna lokalizacja i bogaty program stwarzają niepowtarzalną okazję do integracji, wymiany informacji i doświadczeń wśród naszych klientów oraz ekspertów branżowych i technologicznych. – dodaje Mariusz Wołodźko.

Tegoroczne spotkanie jest już dziewiątą z rzędu konferencją adresowaną do istniejących i potencjalnych klientów Microsoft Dynamics oraz partnerów. Uczestnikami są osoby podejmujące kluczowe decyzje biznesowe w firmach, specjaliści IT, informatycy, praktycy wdrożeń systemów wspomagających zarządzanie organizacją oraz systemów wspierających budowę trwałych i dochodowych relacji z klientami.

Organizatorzy przygotowali bogaty program wykładów, a w nim między innymi sesje produktowe, podczas których uczestnicy zapoznają się z planami rozwojowymi firmy Microsoft względem systemów: Microsoft Dynamics AX, Microsoft Dynamics NAV oraz Microsoft Dynamics CRM.

W Wiedniu wystąpią najwyżsi rangą menedżerowie działu aplikacji biznesowych Microsoft Business Solutions (MBS), Microsoft: Kirill Tatarinov, Corporate Vice President MBS, Microsoft oraz Michael Park, Corporate Vice President, Microsoft Business Solutions MBS, Sales, Marketing and Operations, Microsoft.

Uczestnicy konferencji będą mieli możliwość spotkania się z ekspertami branżowymi i użytkownikami rozwiązań Microsoft Dynamics celem wymiany pomysłów, doświadczeń oraz know-how.

Convergence 2009 to także niepowtarzalna okazja by poszerzyć swoją wiedzę w zakresie sposobów usprawnienia działania swojego przedsiębiorstwa, zminimalizacji kosztów, zwiększenia profitów czy poprawy jakości oraz szybkości przesyłanych i otrzymywanych informacji.

Więcej informacji na stronie : http://www.microsoft.com/dynamics/convergence/europe/

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu