Konkurs dla twórców gier flash

FlashAds, sieć reklamy w grach flash, organizuje konkurs dla twórców gier flash’owych. Na najlepszych deweloperów czekają nagrody pieniężne oraz nagrody rzeczowe. Ponadto zgłoszone do konkursu gry wezmą udział w kampaniach reklamowych prowadzonych przez FlashAds.

Konkurs trwa od 21.09 do 31.10.2009 i jest skierowany do wszystkich, którzy zajmują się tworzeniem gier w technologii flash. Zasady konkursu są bardzo proste: należy zarejestrować się na stronach FlashAds jako deweloper i umieścić w swoim panelu przygotowaną przez siebie grę. Wygra ta osoba, której gra będzie cieszyła się największą popularnością wśród graczy. Dla pierwszych trzech osób przygotowano nagrody pieniężne:

  • I miejsce – 4 500 zł
  • II miejsce – 3 000 zł
  • III miejsce – 1 500 zł

Na pozostałych wyróżnionych w konkursie czekać będą nagrody rzeczowe w postaci gier na PC.

Oprócz możliwości zdobycia nagród uczestnicy zyskują również szansę osiągnięcia zysków z reklam. Na zgłoszonych w konkursie grach emitowane będą bowiem reklamy, a twórcy otrzymają z tego tytułu wynagrodzenie.

Sieć FlashAds wystartowała raptem miesiąc temu, a od tego czasu udało nam się zaprosić do współpracy kilkadziesiąt witryn i kilkunastu deweloperów. Zabawa, którą teraz zorganizowaliśmy ma pokazać ludziom, że na tworzeniu gier można zarobić. Im ciekawsze, chętniej grywalne pozycje tym większy zysk z tytułu reklam. – mówi Tomasz Glinka, dyrektor sieci FlashAds.

Więcej informacji o konkursie na stronie: http://www.flashads.pl/news7/konkurs_dla_developerow.html

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu