Dzwoń za darmo z komórki przez… GG

Masz Wi-Fi i GG? Masz gadanie za darmo. Już  od dzisiaj właściciele telefonów komórkowych mogą prowadzić  bezpłatne rozmowy głosowe z innymi użytkownikami GG. Wystarczy posiadać najnowsze wydanie komunikatora Gadu-Gadu w wersji mobilnej na telefony komórkowe.

Posiadacze telefonu komórkowego z systemem Symbian S60 (wydanie trzecie lub piąte) mogą w strefie zasięgu Wi-Fi prowadzić bezpłatne rozmowy głosowe z innymi użytkownikami GG. Możliwe jest również odbieranie połączeń. Wystarczy tylko pobrać najnowszą wersję Mobilnego Gadu-Gadu ze strony: www.mobilne.gadu-gadu.pl zainstalować w telefonie i rozmawiać.

Oprócz bezpłatnych rozmów producent Gadu-Gadu wprowadził szereg zmian, które z pewnością spotkają się z dużym zainteresowaniem użytkowników. Wprowadzono m. in. możliwość wysyłania wiadomości e-mail na adres podany w treści wiadomości Gadu-Gadu, jak również poprawiono obsługę długich list kontaktów. Wszystkie zmiany wprowadzają nową jakość do rozmów, jakie dotychczas mogli prowadzić użytkownicy Gadu-Gadu w swoich telefonach. Dotychczas z mobilnej wersji GG skorzystało już ponad milion osób.

Aplikacja jest do pobrania na stronie http://m.gadu-gadu.pl. Dla osób, które mają poprzednią wersję, przy uruchomieniu pojawi się proces automatycznej aktualizacji.

Wersja oznaczona numerem 2.10 zawiera następujące zmiany:

  1. rozmowy głosowe poprzez VoIP (dzwonienie i odbieranie połączeń)
  2. wysyłanie e-mail na adres podawany w treści wiadomości
  3. poprawiona obsługa bardzo dużych list kontaktów.

Poznaj również inne wersje Gadu-Gadu: http://komunikator.gadu-gadu.pl

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu