Certina ekstremalnie z Eskadrą Events

Zakończyła się zorganizowana przez Eskadrę Events „Ekspedycja z Certiną”. Od 11 do 14 września najlepsi sprzedawcy zegarków marki Certina mieli okazję zmagać się w Sopocie z przygotowanymi specjalnie dla nich ekstremalnymi zadaniami.

Szczęśliwcy, którzy wyjechali na „Ekspedycję z Certiną”, to zwycięzcy konkursu trwającego od 1 maja do 20 sierpnia we wszystkich autoryzowanych salonach sprzedających zegarki marki Certina.

Pierwszego dnia grupa 42 uczestników „Ekspedycji z Certiną” wyruszyła z Warszawy w kierunku Sopotu, po drodze zatrzymując się na poczęstunek. Wieczorem przybyli na miejsce goście bawili się przy puszczanej przez DJ-a muzyce oraz karaoke.

Drugi dzień był początkiem ekstremalnych zadań sportowych. Uczestnicy wzięli udział w Plażowej Olimpiadzie Extreme. Zostali oni podzieleni na dwie grupy, część osób udała się na Żaglowiec Nord, gdzie odbyło się szkolenie z podstaw żeglugi. W tym czasie pozostali spędzili miłe, ale i mrożące krew w żyłach chwile na morzu, pływając na skuterach wodnych, niezwykle szybkich łodziach pontonowych RIB oraz na tzw. bananach wodnych.

Niedziela również obfitowała w atrakcje. Tego dnia Eskadra Events zabrała uczestników wyprawy na dawny tor motocrossowy Kolibki Adventure Park, gdzie czekały na nich cztery podnoszące adrenalinę zadania. W Parku Linowym „łowcy przygód” wspinali się w uprzężach po linach i zjeżdżali z wysokości około 25 metrów tzw. Tyrolki. Nie zabrakło również jazdy quadami i samochodami terenowymi po pagórkowatych i podmokłych trasach. Trudnym wyzwaniem były także misje w zakamarkach gęstego lasu, wykonywane w podziale na grupy.

„Ta ekstremalna wyprawa to kolejny projekt, który wykonaliśmy na zlecenie marki Certina. To dowód na to, że Klient jest zadowolony z naszej dotychczasowej współpracy, a to bardzo nas cieszy i niesamowicie motywuje do dalszego działania – powiedział Wojciech Cłapiński, Dyrektor Eskadry Events – „>>Ekspedycję z Certiną<< przygotowaliśmy tak, by maksymalnie wykorzystać czas wyjazdu, dlatego uczestnicy nie nudzili się ani przez chwilę, a jedyne na co mogli narzekać to nadmiar wrażeń.” – dodał.

Dodatkową nagrodą dla najlepszych sprzedawców Certiny był udział w spotkaniu z Robertem Kubicą, które zostało zorganizowane przez Eskadrę Events 1 września na warszawskim Bemowie.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu