Wielkomiejski szyk – zestaw IBERO FM Gawin

Współczesna architektura stawia na prosty, oszczędny design. W nowym zestawie meblowym IBERO Fabryki Mebli Gawin można dostrzec połyskliwą estetykę dostojnych, szklanych biurowców, pięknych w swej minimalistycznej formie.

Proste, geometryczne bryły i symetryczne formy to cechy charakterystyczne współczesnej architektury. Przeszklenia fasad wieżowców przyciągają uwagę przechodniów, odbijając światło i otoczenie w setkach lustrzanych tafli, bez względu na porę dnia.

Niezwykłą energię, wypełniającą wielkomiejskie dni oraz dyskretny szyk rozświetlonych tysiącem świateł nocy znajdziemy również w nowej propozycji FM Gawin – zestawie IBERO, którym umeblujemy zarówno pokój dzienny, jak i sypialnię.

1 FM Gawin, IBEROEnergetyzująca czerń i barwy zachodu

Dyskretna elegancja, która kryje w sobie nowoczesne piękno – tak można opisać w jednym zdaniu zestaw modułowy IBERO FM Gawin. Fronty szafek z płyty laminowanej w kolorze czarnym o wysokim połysku przywodzą na myśl iskrzące tysiącami świateł ulice zurbanizowanego miasta. Czoła szuflad oraz drzwiczki szafek, obramowane aluminiową ramką w kolorze satyny układają się w regularne, srebrne linie tworzące estetyczny podział mebli. Korpusy występujące w energetyzującym dekorze zebrano jasne to ukłon w stronę tajemniczych zachodów słońca, odbitych w przeszklonych fasadach wieżowców. Meble zostały wykończone z dbałością o każdy szczegół. Stopki i uchwyty w geometrycznych kształtach mają kolor srebrnej satyny, doskonale współgrającej z frontami na wysoki połysk. Zestaw komponuje się dobrze zarówno we wnętrzach o kolorze ciepłym, jak i neutralnym.

Wygoda w dobrym stylu

Z zestawem IBERO FM Gawin można urządzić pomieszczenia idealnie dopasowane do wymagań ich użytkowników. W jego skład wchodzi 19 elementów, wśród których znajdują się szafki stojące i wiszące, stolik oraz łóżka. W pojemnych szufladach pomieścimy wszystkie potrzebne nam rzeczy, zaś na półkach świetnie będą się prezentować pamiątki z podróży do słonecznych krajów. Stolik, wyposażony w kółka, może być łatwo przemieszczany wszędzie tam, gdzie go potrzebujemy. W ofercie znajdziemy także łóżka w dwóch rozmiarach, odpowiednie do wypoczynku dla jednej lub dwóch osób, idealne do sypialni w stylu nowoczesnym.

Zestaw IBERO FM Gawin to propozycja skierowana do koneserów dobrego stylu, którzy cenią sobie prostotę kształtów i funkcjonalność, podkreślone ciekawymi akcentami wykończeniowymi.

Orientacyjna cena zestawu prezentowanego na zdjęciu: 3740 zł brutto

Więcej informacji na temat produktów Fabryki Mebli Gawin dostępnych jest pod adresem www.gawin.pl.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu