ViDiS – Nowy dyrektor handlowy

Z początkiem września 2009 r. Krzysztof Szymczykowski objął stanowisko Dyrektora Handlowego w randze Członka Zarządu – w firmie dystrybucyjnej ViDiS Sp. z o.o. Krzysztof Szymczykowski jest od 18 lat związany ze sprzedażą. Ostatnie dziesięć lat przepracował w dziale handlowym międzynarodowej korporacji produkującej urządzenia i artykuły do biura – ACCO Brands Corporation. Zajmował stopniowo coraz wyższe stanowiska w ramach działu sprzedaży poczynając od Regionalnego Przedstawiciela Handlowego, poprzez Key Account Manager, a kończąc na stanowisku Channel Sales Manager.

Zdobyte doświadczenie pozwala mu realnie oceniać możliwości działu handlowego oraz optymalnie wykorzystywać i zwiększać jego potencjał by efektywniej budować rynkową pozycję ViDiS. Głównym celem, który stawia sobie nowy dyrektor handlowy ViDiS, jest stworzenie pracownikom jak najlepszych warunków do podnoszenia kwalifikacji zawodowych przydatnych we współpracy z partnerami handlowymi. Dbanie o kapitał ludzki to bardzo istotny element polityki ViDiS. Wynikiem takiego podejścia jest kreatywny i skuteczny zespół handlowy, który w codziennych działaniach buduje przewagę konkurencyjną firmy na rynku AV.

Krzysztof Szymczykowski ma 46 lat, jest absolwentem Wydziału Filologicznego na Uniwersytecie Wrocławskim.

Prywatnie uwielbia podróże. Miejsce, do którego często powraca to Andaluzja –  flamenco, corrida i niekończąca się fiesta. Ponadto interesuje się tym co pomaga w skutecznej komunikacji między ludźmi.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu