TwojaEuropa.pl – nowy portal informacyjno – społecznościowy

Pod adresem www.TwojaEuropa.pl uruchomiono portal poświęcony tematyce europejskiej. To pierwsze tak kompleksowe przedsięwzięcie, gromadzące w jednym miejscu ludzi i informacje z każdej dziedziny życia, związanej z Europą i UE.

Szukasz pracy lub studiów za granicą, wybierasz się w podróż po Europie, starasz się o dofinansowanie unijne? Chcesz wiedzieć, co dzieje się w innych krajach… poznać tamtejsze zwyczaje, prawo, najciekawsze miejsca w Europie? Albo dowiedzieć się, jak prowadzić firmę w UE… Wszystko to znajdziesz na stronach TwojaEuropa.pl.

1 Łukasz Matuszewski, POIG 8.1, TwojaEuropa.pl

Poza praktycznymi informacjami dla turystów, studentów, właścicieli firm i osób zainteresowanych tematyką europejską, na łamach portalu znajdują się również aktualne wiadomości z krajów Europy, oferty pracy i atrakcyjne propozycje wycieczek zagranicznych…

Społecznościowe funkcje serwisu pozwalają zaprezentować siebie, promować własne produkty lub usługi, nawiązywać kontakty, a także publikować artykuły. Internauci, którzy wiążą swoją przyszłość z karierą w mediach, jak również wszyscy ci, którzy po prostu chcą podzielić się swoimi opiniami i doświadczeniem, mogą zarejestrować się w portalu i stworzyć swoje dziennikarskie portfolio.

TwojaEuropa.pl oferuje w jednym miejscu szybki i łatwy dostęp do często poszukiwanych informacji, które do tej pory były rozproszone w Internecie – mówi Łukasz Matuszewski – wydawca portalu. Teraz wszystko jest pod ręką: porady, oferty, wiadomości i kontakty, a korzystanie z portalu i jego funkcji jest bezpłatne.

Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską, w ramach POIG 8.1 – Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka. Działanie 8.1 to wspieranie działalności gospodarczej w dziedzinie gospodarki elektronicznej. Jest to najpopularniejsze działanie w historii funduszy unijnych w Polsce.

Portal TwojaEuropa.pl http://www.twojaeuropa.pl

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu