Sposób ogrzewania istotny przy wyborze mieszkania

Podczas Targów Mieszkaniowych Murator EXPO „Nowy DOM, Nowe MIESZKANIE”, które odbędą się w dniach 26 – 27 września br. na warszawskim Torwarze, eksperci SPEC S.A. będą wyjaśniać m.in. czym jest ciepło sieciowe, dlaczego przy zakupie mieszkania warto zwrócić uwagę na system ogrzewania oraz jak racjonalnie gospodarować ciepłem.

Osoby, które poszukują nowego mieszkania, z pewnością zastanawiają się jakie będą przyszłe koszty eksploatacyjne. Część rachunków związana jest z ogrzewaniem powierzchni, więc warto zastanowić się już na etapie wyboru inwestycji jaki system będzie dla nas najkorzystniejszy. Eksperci SPEC S.A., dyżurujący przy stoisku nr N18, zadbają o to by każdy uzyskał odpowiedź na tego typu pytania. Ponadto wyjaśnią jak działa automatyka pogodowa, w którą są wyposażone wszystkie węzły cieplne należące do SPEC oraz jak zmiana codziennych nawyków, związanych z użytkowaniem ciepła, może wpłynąć na zmniejszenie kosztów związanych z ogrzewaniem. Zainteresowani będą mogli dodatkowo zasięgnąć informacji na temat doposażenia węzłów cieplnych w moduły ciepłej wody.

Ponadto odwiedzający stoisko SPEC S.A. nr N18, podczas trwania targów, będą mogli wziąć udział w konkursie „Co wiesz na temat ciepła?” i wygrać cenne nagrody. W ten sposób przedstawiciele przedsiębiorstwa chcą zaktywizować warszawiaków do poszukiwania wiedzy na temat sposobów ogrzewania budynków w Warszawie. Dla większości z nas ogrzewanie mieszkania jest sprawą tak oczywistą, że nie zastanawiamy się np. jak ciepło jest do nas dostarczane i jaki to ma wpływ na nasze finanse.

Losowanie nagród zaplanowano na każdy dzień trwania targów. Szczegóły dotyczące konkursu zostaną wkrótce opublikowane na stronie www.spec.waw.pl, skąd będzie można pobrać także formularz konkursowy z pytaniami.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu