Rozpoczął się wielki konkurs dla miłośników turystyki „Podziel się wrażeniami z podróży”

Beztroski czas wakacyjnych podróży dobiegł końca. Emocje powoli opadają i nadszedł moment, aby podzielić się przeżyciami i zdobytą wiedzą z niezapomnianych wypraw. Wychodząc naprzeciw wszystkim miłośnikom turystyki portal Tubylismy.pl oraz biuro podróży Funclub organizują wspólnie wielki konkurs:

„Podziel się wrażeniami z podróży”

Konkurs rozpoczął się na stronie tubylismy.pl 15 września br. i będzie trwać do 25 stycznia 2010 r. Ocenie podlegają teksty pisane przez internatów w dwóch kategoriach: najlepsze relacje z podróży oraz najciekawsze recenzje miejsc. Dodatkowo wyróżniona zostanie najzabawniejsza relacja.

Na zwycięzców czekają niezwykle atrakcyjne nagrody:

  • 2 dwuosobowe wycieczki objazdowe po Włoszech „Skarby Italii” organizowane przez biuro podróży Funclub (program wycieczki obejmuje m. in. zwiedzanie Wenecji, Florencji, Pizy, Rzymu czy Neapolu),
  • 5 ramek cyfrowych do zdjęć firmy LG,
  • 6 odtwarzaczy MP3 SONY Walkman,
  • karty pamięci SD.

W konkursie może wziąć udział każda osoba, która zarejestruje się na portalu tubylismy.pl i doda tekst zgodnie z zamieszczoną instrukcją. Zgłaszanie recenzji oraz relacji do konkursu odbywa się wyłącznie drogą elektroniczną. Do konkursu można zgłaszać recenzje i relacje, które zostały zamieszczone na portalu przez funkcję „dodaj recenzję” oraz „dodaj relację”.

W celu zgłoszenia wybranej recenzji lub relacji do konkursu jej autor musi kliknąć przycisk „zgłoś do konkursu”.

Nie ma ograniczeń w ilości zgłaszanych relacji i recenzji!

Szczegóły konkursu na stronie: http://tubylismy.pl/konkursy/

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu