Powstał nowy serwis adresowany do fotografów, architektów, projektantów i artystów

Na początku września został uruchomiony serwis KonkursyKreatywne.pl (www.konkursykreatywne.pl) adresowany do architektów, projektantów, fotografów i innych artystów (profesjonalistów i amatorów) zainteresowanych dostępem do największej i najbardziej aktualnej bazy konkursów z różnych dziedzin sztuki organizowanych w Polsce i na świecie.

Konkursy pogrupowane są wg kategorii: architektura, biżuteria artystyczna, film, fotografia, grafika, literatura, malarstwo, moda, multimedia, muzyka, projekty stron www, reklama, rysunek, rzeźba, wizaż, wzornictwo przemysłowe.

Zamiarem wydawcy serwisu jest udostępnienie platformy publikującej informacje o planowanych i trwających konkursach kreatywnych, o wynikach zakończonych konkursów, a także umożliwiającej użytkownikom współtworzenie bazy konkursowej i wymianę doświadczeń oraz stworzenie forum do konfrontacji ciekawych osiągnięć.

Serwis planuje nawiązanie współpracy z uczelniami wyższymi, organizacjami i firmami zainteresowanymi rozwojem sztuki i designu, wspieraniem młodych artystów a także rozwojem KREATYWNOŚCI wśród profesjonalistów i amatorów w Polsce.

Redakcja serwisu KonkursyKreatywne.pl obejmuje patronaty medialne nad poszczególnymi konkursami, ze szczególnym uwzględnieniem konkursów wspierających kampanie społeczne i charytatywne.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu