Nowy wizerunek Nieruchomości Południe

Krakowskie biuro Nieruchomości Południe zmienia swój wizerunek. Firma postanowiła odświeżyć swoje logo oraz serwis internetowy.

Większość z nas poszukując jakiś informacji w pierwszej kolejności korzysta z Internetu, dlatego zdecydowaliśmy się na odświeżenie naszej strony www. Chcemy by była przyjazna, by każdy nasz potencjalny klient mógł z łatwością odnaleźć to czego szuka. Jeśli zmiana strony to też i zmiana logotypu. Znak firmowy powinien być rozpoznawalny i budzić pozytywne skojarzenia, bo to właśnie z nim będą nas identyfikować klienci” – mówi Jan Palka, współwłaściciel biura Nieruchomości Południe.

Jednak odświeżenie identyfikacji wizualnej to nie wszystkie podjęte działania. Zmianom towarzyszyło też przeniesiecie siedziby firmy. Nowe biuro będzie znajdowało się na ulicy Karmelickiej 35, przy skrzyżowaniu z ulicą Stefana Batorego.

Jesteśmy stosunkowo młodym biurem, ale prężnie rozwijającym się. Chcemy budować solidną i rozpoznawalną markę. Stąd też wziął się pomysł na zmiany. Lokalizacja blisko centrum Krakowa i zwiększona liczba pracowników mają nam w tym pomóc – mówi Palka.

Firma wierzy w to, że krakowski rynek nieruchomości po chwilowym kryzysie znów przeżyje swój rozkwit.

Nową stronę biura Nieruchomości Południe można odwiedzić pod adresem: www.poludnie.eu

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu