Kulturalny Traffic z RMF Classic

AutoMapa, RMF Classic i Krzysztof Hołowczyc zapraszają do wspólnej zabawy w miejskich korkach. Kulturalny Traffic to spojrzenie na codzienną drogę do pracy z innej perspektywy. Pomaga poznać miasto i pozwala dowiedzieć się więcej o jego kulturalnej stronie.

Codziennie rano, od poniedziałku do piątku, około 8.15, na antenie RMF Classic podawany jest krótki opis fragmentu trasy w wybranym mieście. Poruszamy się ulicami, których patronami są sławni ludzie – pisarze, aktorzy, muzycy etc. Przejeżdżamy obok miejsc kojarzonych z kulturą – blisko teatrów, muzeów, bibliotek, kin…

Zadaniem słuchaczy jest rozpoznanie o jakie miasto chodzi. Trochę jednak rzecz całą komplikujemy – nazwiska nie padają wprost, nazwy miejsc też kamuflujemy odpowiednim opisem.

“- Kulturalny Traffic to sposób na miłe spędzenie czasu podczas porannego szczytu komunikacyjnego. Dzięki tej zabawie słuchacze poznają kulturalną stronę wielu miast Polski i w duchu wzajemnej rywalizacji będą mogli spędzić czas jadąc do pracy omijając przy tym korki” – powiedział Janusz M. Kamiński, rzecznik prasowy AutoMapy

Kulturalny Traffic to również bogaty zastrzyk wiedzy na temat motoryzacji i zasad poruszania się po drogach. W poniedziałki, środy i piątki dobrych rad dotyczących techniki i bezpieczeństwa jazdy udzielać będzie Krzysztof Hołowczyc dzieląc się ze słuchaczami swoim wieloletnim doświadczeniem.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu