Już możesz polecieć z Katowic do Memmingen z Wizz Air

Tagi:

Wizz Air, największa nisko-kosztowa linia lotnicza w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej uruchomi 22 września 2009 r., nowe połączenie na trasie Katowice – Memmingen/Monachium. Początkowo loty będą się odbywać dwa razy w tygodniu – we wtorki i soboty. Od sezonu zimowego przewoźnik planuje zwiększyć częstotliwość lotów do trzech połączeń tygodniowo.

Nowa trasa Wizz Air to idealna okazja, aby wybrać się na Oktoberfest – legendarne niemieckie święto piwa w Monachium. Festiwal, który trwa od 19 września do 4 października 2009 r. co roku przyciąga ponad 6 milionów wielbicieli chmielowego trunku z całego świata. Warto polecieć tam z Wizz Air, a za pieniądze zaoszczędzone na bilecie sprawić sobie świetną zabawę w rytmie bawarskiej muzyki przy kiełbasce i kuflu najlepszego piwa.

Trasa do Memmingen to nie jedyna nowość w siatce połączeń Wizz Air. Od 29 września 2009 r. pasażerowie będą mogli polecieć z Katowic do Wenecji/Treviso. Będzie to już 22 trasa, na jakiej przewoźnik oferuje loty ze stolicy Górnego Śląska.

Ceny biletów na nowe połączenia, zawierające podatki i opłaty zaczynają się już od 50 zł. Bilety można rezerwować na stronie wizzair.com lub za pomocą infolinii pod numerem 0 703 50 30 10.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu