Epson Stylus SX610FW – szybkie urządzenie wielofunkcyjne z obsługą Wi-Fi i faksu

Firma Epson wprowadza do sprzedaży Epson Stylus SX610FW, urządzenie wielofunkcyjne, oferujące zaawansowaną kombinację szybkiego druku, skanowania, kopiowania i faksowania. Dodatkowe zalety urządzenia SX610FW to obsługa Wi-Fi, ekran LCD oraz automatyczny podajnik dokumentów. Dzięki modnemu wzornictwu ten wszechstronny produkt doskonale komponuje się z nowoczesnym wnętrzem.

1 Easy Photo FixTM, Epson, Mo Musa, SX610FWŁączność Wi-Fi wbudowana w urządzenie SX610FW umożliwia użytkownikom komputerów stacjonarnych i przenośnych drukowanie, skanowanie i faksowanie1 z każdego miejsca w domu. Duży ekran LCD o przekątnej 6,3 cm pozwala drukować zdjęcia z karty pamięci albo pamięci USB bez użycia komputera. Można też drukować bezpośrednio z aparatów cyfrowych obsługujących PictBridge albo telefonów komórkowych Bluetooth2. Urządzenie oferuje wysoką szybkość druku sięgającą 38 stron na minutę, a automatyczny podajnik dokumentów ułatwia faksowanie, kopiowanie i skanowanie dokumentów wielostronicowych.

Epson Stylus SX610FW zawiera oddzielne wkłady z atramentem, a użytkownik wymienia tylko zużyte kolory. Wkłady z atramentem są oznaczone zdjęciem geparda3 i dostępne również w wygodnym, ekonomicznym multipacku. SX610FW wykorzystuje pigmentowy atrament Epson DURABrite Ultra, który umożliwia druk dokumentów wysokiej jakości oraz zdjęć dorównujących odbitkom z zakładu fotograficznego, odpornych na wilgoć, rozmazywanie i blaknięcie4. Nowa, bezprzewodowa funkcja skanowania pozwala na automatyczne przesyłanie skanowanych dokumentów i zdjęć do komputera. Umożliwia ona również skanowanie do formatu PDF albo do wiadomości e-mail, natomiast za pomocą funkcji Epson Easy Photo FixTM można przywrócić kolor, usunąć kurz i skorygować przeciwświatło podczas skanowania starych, wyblakłych fotografii.

Mo Musa, menedżer ds. produktów w Epson Europe, powiedział: „SX610FW to zaawansowane, szybkie urządzenie wielofunkcyjne wyposażone w oddzielne wkłady z atramentem, które sprawdzi się doskonale w każdym nowoczesnym domu. Urządzenie oferuje szeroką gamę funkcji i pozwala szybko oraz ekonomiczne drukować dokumenty wysokiej jakości i zdjęcia dorównujące odbitkom z zakładu fotograficznego. Łączność Wi-Fi pozwala drukować z każdego miejsca w domu. Użytkownicy, którzy szukają urządzenia funkcjonalnego, zapewniającego niezrównaną jakość druku zdjęć i doskonały stosunek ceny do wartości, nie muszą szukać ani chwili dłużej”.

Do druku zdjęć Epson poleca swoją serię błyszczących papierów fotograficznych.

Są one dostępne w trzech wykończeniach – Photo Paper, Glossy Photo Paper i Premium Glossy Photo Paper – a podział na papiery trzy-, cztero- i pięciogwiazdkowe ułatwia wybór właściwego nośnika. Do opakowania dołączony jest zestaw papierów Epson Photo Paper Pack, aby użytkownik mógł od razu przystąpić do drukowania doskonałych zdjęć w formatach 10×15 cm, 13×18 cm i A4.

Podobnie jak wszystkie urządzenia wielofunkcyjne z serii Epson Stylus, SX610FW ma certyfikat zgodności z normą ENERGY STAR®, co odzwierciedla dążenie Epsona do ograniczenia emisji dwutlenku węgla związanej z użyciem jego produktów.

Epson Stylus SX610FW — kluczowe cechy i funkcje:

 • Zaawansowana drukarka, skaner i kopiarka z obsługą Wi-Fi i faksu
 • Drukowanie, skanowanie i faksowanie5 przez sieć przewodową lub bezprzewodową
 • Kolorowy ekran LCD o przekątnej 6,3 cm umożliwia nawigowanie po opcjach menu, oglądanie
 • i drukowanie zdjęć bez użycia komputera
 • Gniazda na karty pamięci oraz obsługa PictBridge i stacji USB flash umożliwiają drukowanie zdjęć bez użycia komputera
 • Automatyczny podajnik dokumentów do łatwego kopiowania, skanowania i faksowania dokumentów wielostronicowych
 • Bezprzewodowy druk z telefonów komórkowych za pośrednictwem Bluetooth®6
 • Duża szybkość druku — do 38 stron na minutę
 • Ekonomiczne, oddzielne wkłady z atramentem, wystarczy wymienić zużyty kolor
 • Zdjęcia dorównujące odbitkom z zakładu fotograficznego i dokumenty wysokiej jakości dzięki atramentowi Epson DURABrite Ultra
 • Automatycznie skanowanie dokumentów i zdjęć do plików PDF oraz wiadomości e-mail
 • Funkcja Epson Easy Photo Print ułatwia usuwanie efektu czerwonych oczu
 • Oprogramowanie OCR ABBYY FineReader® umożliwia edycję przeskanowanego tekstu
 • Sugerowana cena detaliczna z podatkiem: 729 zł

Atrament Epson DURABrite Ultra — informacje

Atrament Epson DURABrite™ Ultra nadaje się doskonale do tworzenia kolorowych szkolnych projektów, drukowania stron WWW i samodzielnego domowego druku zdjęć, które dorównują jakością odbitkom z zakładu fotograficznego. Wydruki wykonane atramentem Epson DURABrite™ Ultra i przechowywane w albumie fotograficznym zachowują żywe kolory nawet przez 200 lat7.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu