COLLIERS pozyskał nowych najemców do CH raj w Dębicy

Firma Colliers International, firma doradcza na rynku nieruchomości komercyjnych, pozyskała dwóch nowych najemców dla Centrum Handlowego „raj” w Dębicy. Transakcje te zapoczątkowały proces rekomercjalizacji centrum.

Pierwszym z dwóch nowych najemców w CH „raj” Dębica jest NOMI, sklep typu „dom i ogród”, który wynajął powierzchnię 2.350 mkw. Drugi najemca to sklep z ubrankami i akcesoriami dla dzieci, które będą oferowane pod szyldami marek „Jaś i Małgosia” oraz „Coccodrillo”. Sklep zajmie nieco ponad 400 mkw.

Te dwie transakcje to początek procesu rekomercjalizacji Centrum Handlowego „raj”, które istnieje od 1999 roku i cieszy sie dużą popularnością wśród mieszkańców Dębicy. Za rekomercjalizację podkarpackiej galerii odpowiada firma Colliers International.

CH „raj” położone jest w doskonałej lokalizacji przy skrzyżowaniu dwóch głównych szlaków komunikacyjnych regionu, zaledwie 1,5 km od centrum miasta i zajmuje powierzchnię 14.000 mkw. Głównymi najemcami są Kaufland, Deichmann, Rossmann, CCC, 5 10 15 oraz Nike/Puma.

Właścicielem CH „raj” jest IVS Grupa – dębicki deweloper działający od lat w branży obiektów komercyjnych. Niebawem rozpocznie realizację kolejnych centrów handlowych w Mielcu i w Kraśniku.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu