COLLIERS wprowadził kino 5D EXTREME do CH Green Point w Poznaniu

Już 23 września w poznańskim Centrum Handlowym Green Point podwoje otworzy kino nowej generacji. W transakcji najmu powierzchni kinowej doradzała firma Colliers International, doradca na rynku nieruchomości komercyjnych.

Planowane otwarcie kina w poznańskim CH Green Point ma nastąpić już 23 września. Jest to niezwykłe kino nowej generacji typu 5D, czyli oddziaływujące na widza w 5 wymiarach: trzy wymiary znane z kina tradycyjnego wzbogacono o efekty oddziałujące na zmysł węchu i dotyku. Pierwszym emitowanym filmem ma być „Tsunami”. Kina w technologii 5D znajdują się zaledwie w kilku krajach europejskich. W Polsce do tej pory znajdowało się jedno kino w Warszawie, a drugie działało sezonowo w Międzyzdrojach.

Centrum Handlowe Green Point to jedna z najmłodszych galerii w Poznaniu, otworzona w kwietniu 2009 r. i oferująca 5.000 mkw. powierzchni handlowej. Cechuje ją wyjątkowa architektura autorstwa biura projektowego ADS. Znajduje się przy ul. Hetmańskiej, dużej arterii komunikacyjnej w południowej części miasta.

Poza wizytą w kinie, odwiedzając CH Green Point można w przyszłości skorzystać między innymi z kręgielni, fitness klubu, zatrzymać się w pubie sportowym lub zrobić zakupy w delikatesach Piotr i Paweł. Najemcami centrum są również lokale usługowe: apteka, bank i salon fryzjerski. Część powierzchni handlowych nadal jest wolnych do wynajęcia. W transakcji najmu powierzchni handlowych doradzał Dział Powierzchni Handlowych Colliers International.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu