„Złota” Jurajska wspiera siatkarki na Mistrzostwach Europy

Od 25 września ruszają rozgrywki Mistrzostw Europy w siatkówce kobiet. Turniej potrwa do 4 października a gospodarzem tegorocznej edycji jest Polska. Jurajska Spółdzielnia pracy jako producent naturalnej wody mineralnej Jurajska, jedynej posiadającej tytuł oficjalnej wody Polskiej Siatkówki, będzie jednym ze sponsorów zawodów.

Po zakończonych sukcesem i zdobyciem tytułu mistrzów Europy występach polskich siatkarzy na Mistrzostwach Europy w Turcji przyszedł czas na nasze siatkarki. Podobnie jak naszych „złotych” reprezentantów, również nasze zawodniczki wspierać będzie naturalna woda mineralna Jurajska. Mamy nadzieję, że przyniesie to podobny efekt i występy naszych siatkarek zakończą się porównywalnym sukcesem.

W tegorocznych rozgrywkach ME znajduje się 16 najlepszych drużyn naszego kontynentu, a Polska znalazła się w grupie z krajami: Chorwacja, Holandia, Hiszpania. W naszej kadrze panują bojowe nastroje i liczymy na zacięte i efektowne mecze.

Zawodniczki biorące udział w tegorocznych Mistrzostwach Europy w siatkówce pić będą podczas turnieju naturalną wodę mineralną Jurajska, która ze względu na swe właściwości idealnie ugasi pragnienia sportowców oraz uzupełnia poziom minerałów w ich organizmach. Jurajska umożliwi również przeżywanie sportowych uniesień kibicom przed telewizorami gwarantując wspólne kibicowanie poprzez sponsorowanie transmisji telewizyjnych z tych zawodów. Zmagania siatkarek będziemy mogli śledzić na antenie stacji Polsat, Polsat Sport oraz Polsat Sport Extra. Przewidywanych jest 120 godzin transmisji a do obsługi imprezy Polsat skierował 32 kamery. Jurajska przygotowała również niespodzianki dla tych sympatyków tej pięknej dyscypliny sportu, którzy będą dopingować zawodniczki bezpośrednio w halach sportowych.

Jurajska Spółdzielnia Pracy od lat związana jest z siatkówką i jej sympatykami angażując się w różne projekty mające na celu propagowanie tego sportu. Od 2008 roku firma współpracuje z Polskim Związkiem Piłki Siatkowej wspierając męską i żeńską reprezentację narodową.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu