Eurotronic otrzymał nagrodę dla najlepszego dystrybutora Infor w Europie

Firma Eurotronic otrzymała od Infor nagrodę „”Infor EMEA Chanel Award”. Wyróżnienie zostało wręczone w zeszłym tygodniu podczas dorocznego spotkania partnerów „2009 Infor EMEA Channel Partner Conference”, które w tym roku odbyło się w Mediolanie we Włoszech. Statuetkę dla najlepszego partnera w regionie EMEA wręczył Jean-Philippe Pommel, Vice President Channels EMEA w firmie Infor.

Jest ona wyrazem uznania dla firmy Eurotronic za bardzo dobre wyniki sprzedaży w 2009 roku i przyczynienie się do budowy silnej pozycji Infor na rynku w Europie.

Przy wyborze najwydajniejszego partnera roku Infor brał pod uwagę kilka kluczowych kryteriów. Na szczególne uznanie zasługiwały znakomita wydajność sprzedaży, wzorowa wiedza na temat produktów i usług Infor , stale wysoki poziom zadowolenia klientów i pozytywne opinie zwrotne od członków zespołu.

„Infor zdecydowanie ceni sobie swoich partnerów, dlatego chce podkreślić zaangażowanie tych najlepszych w dostarczanie klientom wyjątkowych rozwiązań ” powiedział Jean-Philippe Pommel, Vice President Channels EMEA w firmie Infor. „Cieszymy się, że w minionym roku finansowym mogliśmy z podziwem patrzeć na ich dobre wyniki, ogromny wkład pracy i wybitne osiągnięcia. Mając takie umiejętności w sprzedaży rozwiązań Infor EAM , Eurotronic jest na dobrej drodze, by w przyszłym roku kontynuować swój ogromny sukces na tym rynku. ”

„Otrzymana nagroda jest dla nas wielkim wyróżnieniem, ale także potwierdzeniem naszych kompetencji w tym sektorze rynku IT, nie tylko w Polsce, ale i w Europie. Fakt, że potrafimy stawić czoła nawet największym firmom konkurencyjnym świadczy nie tylko o naszych doświadczeniach, ale przede wszystkim jest potwierdzeniem naszej wiedzy o potrzebach i wymaganiach Klientów” powiedział Krzysztof Tomaszewicz, prezes Eurotronic Sp. z o.o.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu