Weź udział w drużynowych rozgrywkach Cyberareny36i6

Rozpoczęły się zapisy do drużynowych rozgrywek gier Counter-Strike 1.6 oraz Call of Duty 4: Modern Warfare organizowanych w ramach akcji „Mocne uderzenie Cyberareny36i6”. Pięcioosobowe drużyny z całego kraju już teraz mogą rejestrować się na oficjalnej stronie projektu i wziąć udział w wirtualnych zmaganiach o nagrody pieniężne w wysokości 2 000 złotych.

„Mocne Uderzenie z Cyberareną36i6” to jesienna akcja, w której każdy fan gier będzie mógł poznać smak elektronicznego współzawodnictwa rywalizując o atrakcyjne nagrody rzeczowe i pieniężne w ulubione tytuły komputerowe. Uczestnicy będą mogli zakosztować w świecie piłki nożnej, kosmicznych pojedynków, wyścigów samochodowych czy też dynamicznych strzelanek.

Zapisy do rozgrywek drużynowych gier Counter-Strike 1.6 oraz Call of Duty 4: Modern Warfare potrwają dwa tygodnie i zakończą się 28 września. Natomiast właściwe zmagania miłośników gier komputerowych rozpoczną się w już październiku. Warto dodać, że najciekawsze spotkania będą transmitowane w internetowej telewizji CyberTV 36i6. Warunkiem uczestnictwa w rozgrywkach jest posiadanie konta GOLD na oficjalnej stronie projektu Cyberarena36i6. Na najlepszych zawodników elektronicznego współzawodnictwa czekać będą nagrody rzeczowe i pieniężne o łącznej wartości 2 600 złotych.

Więcej informacji na temat zapisów oraz rozgrywek znaleźć można pod adresem www.cyberarena36i6.pl.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu