Sklepy.Gratka.pl – nowy Pasaż Handlowy w sieci

To nowoczesny i funkcjonalny Pasaż Handlowy prezentujący oferty sklepów internetowych. Serwis w wersji Beta skierowany jest do właścicieli sklepów tradycyjnych, osób stawiających pierwsze kroki w e-handlu oraz tych, którzy chcą założyć nowy sklep.

Serwis w wersji Beta skierowany jest do właścicieli sklepów tradycyjnych, osób stawiających pierwsze kroki w e-handlu oraz tych, którzy chcą założyć nowy sklep.

Jednak już niebawem, możliwość dołączenia do sprzedawców serwisu Sklepy.Gratka.pl uzyskają również Ci, którzy od dawna korzystają ze sprzedaży elektronicznej.

Projekt Sklepów to wynik realizacji strategii w zakresie budowy nowej elektronicznej platformy sprzedażowej do prezentacji ofert i wymiany handlowej.

Platforma Sklepy.Gratka.pl umożliwia założenie e-sklepu tym, którzy tego jeszcze nie zrobili – mówi Artur Wiśniewski, Prezes Zarządu Gratka Sp. z o.o. – Chcemy, aby nasi klienci rozwijali się razem z nami. Dzięki zaawansowanemu technicznie, ale łatwemu w obsłudze i intuicyjnemu oprogramowaniu udostępnianemu przez Sklepy.Gratka.pl, zaistnienie sklepu na rynku handlu elektronicznego pozwoli zaoszczędzić czas i pieniądze.

Oprócz profesjonalnego narzędzia dostarczanego przez firmę G-Forces, za pomocą którego w łatwy sposób można otworzyć swój wirtualny sklep i nim zarządzać, jednocześnie udostępniany jest pasaż do prezentacji ofert. Dodatkowo możliwość łatwej integracji między innymi z Allegro.pl, e-Bay i Ceneo.pl umożliwia prezentację towarów i usług szerokiemu gronu wirtualnych klientów, a to wszystko poprzez jeden panel administracyjny. Użytkownik otrzymuje kompleksową ofertę założenia sklepu i zaprezentowania swoich produktów lub usług w jednym miejscu.

Dodatkowo wsparcie serwisów z grupy Gratka, które miesięcznie odwiedza ponad 4,2 mln użytkowników (dane Gemius Traffic, sierpień 2009) oraz unikalne możliwości promocyjne sklepów internetowych w tytułach prasowych Polskapresse, sprawiają, iż pasaż Sklepy.Gratka.pl wyróżnia się na tle konkurencji.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu