Obsessive ulubioną marką internautów

Marka Obsessive cieszy się największą popularnością w polskich sklepach internetowych sprzedających bieliznę. Czołowa krajowa porównywarka cen – ceneo.pl – potwierdza rosnące zainteresowanie produktami Obsessive. Marka nie ma sobie równych, nie tylko w kategorii bielizny erotycznej.Polacy nadal wolą kupować bieliznę erotyczną przez Internet. Szybciej, dyskretniej i wielokrotnie – taniej. Coraz większa oferta producentów i sklepów pozwala na znalezienie wszystkiego, co się konsumentowi wymarzy. A coraz częściej marzą mu się komplety marki Obsessive.

O popularności marki świadczy nie tylko fakt, że produktów Obsessive nie brakuje w żadnym sklepie internetowym, który posiada dział bieliźniany. Kostiumy marki zajmują też najwyższe pozycje we wszelkich rankingach sprzedaży, a konsumenci wystawiają im świetne oceny. W rankingu popularności, który tworzą klienci sklepu www.intymnabielizna.pl, Obsessive od dawna zajmuje pierwszą pozycję, wyprzedzając nawet czołowych producentów bielizny codziennej!

W maju br. portal www.kupujemy.pl opublikował artykuł „Internet – bieliźniarskie Eldorado”, w którym ujawnił analizy wykonane na kilkudziesięciu sklepach internetowych, mających w asortymencie bieliznę. Wśród produktów ponad stu dostępnych producentów, komplety Obsessive znajdowały się na pierwszym miejscu listy. Inspirujące, zabawne, pobudzające zmysły modele Obsessive zagościły na dobre w polskich sypialniach i pomogły przeprowadzić w nich erotyczną rewolucję.

W sierpniu br. po raz kolejny potwierdziła się czołowa pozycja marki na internetowym rynku – w prowadzonym przez porównywarkę cenową nokaut.pl miesięcznym rankingu popularności, w dziale Bielizna, Obsessive zajęło 9 pierwszych lokat! Portal podaje, że „popularność mierzona jest na podstawie odwiedzin stron produktu, kategorii oraz firm” – jak widać, kupujący znaleźli swojego faworyta.

Do wzrostu popularności marki przyczynia się zapewne aktywna działalność firmy w Internecie. Strona firmowa producenta www.obsessive.pl ma rozbudowaną zawartość, która jest systematycznie aktualizowana. Za przykład może też posłużyć prowadzenie ciekawego bloga o tematyce erotycznej www.kokieteria.pl, na którym internauci mogą znaleźć inspiracje, porady i ciekawostki dotyczące tej sfery życia. Ponadto producent aktywnie współpracuje z portalami i serwisami internetowymi.

Obsessive oferuje szeroki wybór bielizny erotycznej „na każdą okazję” – od klasycznych halek, przez odważne skórzane komplety, aż po zabawne przebrania, które każdej parze umilą wspólny czas. Dzięki świeżemu spojrzeniu na erotykę, projektanci Obsessive zapoczątkowali wśród Polaków modę na czerpanie jeszcze większej radości i przyjemności ze swojego życia intymnego.

Dbając o swoich klientów, marka cały czas poszerza asortyment o nowe modele bielizny i udostępnia je w coraz większej ilości sklepów, w tym – w firmowym sklepie www.obsessive24.pl.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu