Muzyczna podróż do Wielkiej Brytanii z Wizz Air

Wizz Air, największa nisko-kosztowa linia lotnicza w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej przygotował wraz z Brytyjską Organizacją Turystyczną Visit Britain kampanię „Britain Rocks” zachęcającą polskich fanów muzyki do podróży do Wielkiej Brytanii. Kampania wystartuje 17 września 2009 r.Pod adresem www.visitbritain.pl/britainrocks fani muzyki będą mogli znaleźć wiele cennych rad i wskazówek, które sprawią, że ich muzyczna przygoda z Wielką Brytanią pozostanie niezapomniana.

W ramach kampanii zorganizowany zostanie konkurs, w którym główną nagrodą będzie wyjazd dla 4 osób do Liverpoolu. Zwycięzcy otrzymają m.in. darmowy przelot liniami Wizz Air, bilety wstępu do Muzeum Beatles Story, udział w wycieczce śladami tego zespołu oraz wiele innych nagród.

„Po wstąpieniu Polski do Unii Europejskiej rozpoczęła się fala emigracji Polaków na Wyspy Brytyjskie” – mówi Natasa Kazmer, Dyrektor ds. Komunikacji i Public Affairs w Wizz Air – „W skojarzeniach wielu Polaków Wielka Brytania figuruje jako kraj, do którego wyjeżdża się przede wszystkim w celach zarobkowych. Chcemy obalić ten mit i pokazać Polakom jej inną, ciekawszą stronę”.

To właśnie z Wielkiej Brytanii wywodzi się wiele ikon muzyki, takich jak The Beatles, The Rolling Stones, Pink Floyd czy Queen.

Dzięki Wizz Air polscy fani muzyki mają możliwość dostania się na koncert ulubionej gwiazdy za niewielką cenę. Wizz Air oferuje loty do Wielkiej Brytanii z 5 polskich miast: Gdańska, Warszawy, Poznania, Katowic oraz Wrocławia na 14 trasach. Samoloty przewoźnika lądują na lotniskach London-Luton, Liverpool, Gatwick-Prestwick oraz Doncaster-Sheffield.

Bilety na wszystkie loty do Wielkiej Brytanii są w sprzedaży na stronie wizzair.com oraz pod numerem infolinii 0 703 50 30 10 w promocyjnych cenach zaczynających się już od 100 PLN (przelot w jedną stronę, cena zawiera opłaty i podatki).

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu